2018’e Hangi Boyut’ta Girilecek

2018’i hangi boyutta deneyimlemek istediğinizi seçtiniz mi?
Benliğimiz hangi boyutu tercih edecek ise, O boyutta girilecek. Bu gezegende sınırsız boyutlar mevcuttur; matematiksel olarak 10 boyut ispatlanmış olsa da; şuanlık bu kadar ve bu boyutların hangisini enerji olarak algılayıp, maddesel hale yani forma getirir isek, O halde yaşarız.
Bu gezegendeki kurallar, elimizdeki maddeler, malzemeler herkes için aynı olsa da, herkesin seçtiği yaşamsal boyut, deneyim farklıdır.
Her dönem her bilge farklı boyutları kendi dilinde, kelimelerinde anlatmış ve anlatıyor, anlatacak…

2018’e Hangi Boyut’ta Girilecek
Nerede olduğunuzun, hangi şartlarda yaşadığınızın bir önemi olmaksızın, hangi boyutta bu gezegende bulunacağımızı seçebiliriz.
Seçebilmek için tabi ki önce; kim olduğumuzu, hangi boyutta titreştiğimizi bilmemiz gerekli yoksa bulunduğumuz boyutun içerisinde illüzyonlarda oynar, debelenir, sıkışır dururuz.
Kendini bilip, özüne ulaştığında anlaşılır hangi boyutta olduğumuz…
Uyanışı yaşadığında, benliğin evreka anı yaşadığında algılarsın sen kimsin…
Bunların cevapları ile birlikte her şeyi enerji, titreşim, frekans olarak yaşadığında ise bu evren bambaşka bir hal alır.

2018’e Hangi Boyut’ta Girilecek
Artık aynı malzemeler ile enerjinin/ruhunun/özünün hangi kelimeyi kullanmak istersen kaynağını algılayıp istediğin frekansı, boyutu yaşamayı tercih edebiliriz…
O zaman işte gerçeklik başlar bu gezegende…
İstediğin boyutta kalıp, istediğin boyuta girip çıkabilirsin…
3. boyutta mı yaşamak istersin; 4 mü 5 mi 6 mı 7 mi 8 mi 9 mu 10 mu… yoksa sonsuzluğu, hiçliğimi…
2018 senin için hangi boyut olacak…

2018’e Hangi Boyut’ta Girilecek
Bu gezegen olduğu hali ile mükemmeldir. Ama seçilen boyut benliğimizin enerji boyutunda değil ise kendi özümüzün boyutunda değil isek hoş olmayan deneyimlerle gelir, kendi özümüzün boyutunda ise keyfinize diyecek olmaz.
Eğer sadece 3 boyutta yaşamak ise tercihin ( ki kendi özüne ulaşmamışsan çok kolay değil nerede olduğunu fark etmek, algılamak) bu gezegende cenneti yaşamak imkansızlaştığı için diğer boyutların keyfini kaçırıyorsun demektir…
2018 de diğer yıllar gibi her boyutta olacak!!! Siz boyutlarınızı seçtiniz mi?

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir