12 Aralık, 2018

Can Aydoğmuş’un yeni kitabı John Of God Şifa’nın Eli İnan ki Olsun çıktı

Can Aydoğmuş’un yeni kitabı ‘John Of God – Şifa’nın Eli / İnan ki Olsun’ Doğan Novus tan çıktı… D&R ve tüm kitapçılarda okuyucuları ile buluşuyor.

 Dünyaca ünlü ‘Mucize Adam’ diye tanımlanan John Of God ile inancın gücünü konu alan kitap, ‘Yeni çıkan en çok satanlar’ listesine girmeyi başardı.

inanki olsunCan Aydoğmuş’un yeni kitabı ‘John Of God Şifa’nın Eli / İnan ki Olsun’ D&R, ve tüm kitapçılarda  okuyucuları ile buluşuyor. Dünyaca ünlü ‘Mucize Adam’ diye tanımlanan John Of God ile inancın gücünü konu alan kitap ‘Yeni çıkan en çok satanlar’ listesine girmeyi başardı.

‘İnan ki Olsun’ ile vurgulanan, inancın gücünün ve şifanın gerçekliğinin anlatıldığı bu kitapta birçok mucizevi gerçek hayatta yaşanmış hikayeler var. Her türlü şifa konularından nasıl daha fazla fayda elde edilebileceğini bu kitapla keşfediyoruz. Meditasyon hiç bu kadar kolay anlatılmamıştı. Meditasyonun insan hayatında ki gücünü gözler önüne serilme vakti şimdi geldi…

Yazar Can Aydoğmuş kitabıyla ilgili şunları söyledi: ‘‘Mucize Adam olarak tanınan John of God yeryüzünde şifa arayanların yaşarken ulaşabilecekleri en önemli isim.  İşte bu yüzden bu kitabı yazmak istedim. İstedim ki defalarca ziyaret ettiğim, ışığıyla aydınlanma lütfuna eriştiğim John Of God’ı siz de tanıyın, enerjisinden yararlanın. O sadece yaşadığı ülke Brezilya için değil tüm dünya için bir lütuf, benzersiz bir varlık.

11 yaşımdan bu yana aldığım eğitimler, tecrübelerimin devamında John of God ile buluşmam, 15 kere John of God merkezine olan yolculuğum ve John of God merkezinde insanların deneyimleri, yaşadıkları süreçten nasıl fayda gördükleri beni bu konuyu araştırmaya ve bu kitabı yazmaya yönlendirdi. John of God merkezinin sayesinde tekerlekli sandalyeden kalkıp yürümeye başlayanlar, 30 yıldır ilişkisi olmamasına rağmen evlenenler, kanseri iyileşenler, hastalıklardan kurtulanlar ve sayısız mucizeler yaşayan insanların varlığı bu kitabı kesinlikle yazmam gerektiğinin işaretiydi… John of God Şifanın Eli kitabının içinde bir Türk olarak ilk kez John of God ile yaptığım röportajın yanında, insanların hayatlarında mucizeler yaşamaları için yapmaları gerekenlerden, bu alan sayesinde fayda gören Türk doktor, avukat, iş adamı, iş kadını, psikiyatrist ve gazetecilerin her biri John of God sayesinde yaşadıkları  deneyimlerini de kitabın içinde bulacaksınız. Kitabın içinde, söylediklerinin gerçekleşmesi ile bilinen Vedik Astrolog Ebru Cinek’in John of God’un astroloji haritası üzerinden yaptığı yorumları da kitaba ve John of God’a ayrı bir bakış açısı kazandırıyor.’’

Her yıl dünyanın dört bir köşesinden binlerce kişi Casa’da John of God’ı ziyaret ediyor. Bill Clinton’dan Lula da Silva’ya, Alberto Fujimori Shirley MacLaine’e devlet adamlarından başkanlara, dünyanın en ünlü isimleri şifa bulmak için ona koşuyor.  Ünlü Amerikalı televizyoncu Oprah Winfrey onunla röportaj yapan nadir isimlerden biri.

Bu kitabı okuduğunuzda siz de ışığı içeriye almaya hazır olacaksınız. Işığı içeri alanlarla tanışacak, siz de ışığı adımlayacak ve  kutsallığınızla tanışacaksınız. Çünkü her can Hakk’ın sırrını içinde taşır…

İnan ki olsun…

 

Can Aydoğmuş Hakkında

can aydogmusCan Aydoğmuş İstanbul’da bir Mistik olarak dünyaya geldi. İstanbul’da Prestij Kolej’de ilkokulu bitirip, İngiltere de Egerton Rothesay School ardından Aylesbury College’de psikoloji ve sosyoloji üzerine eğitim alan Can, daha sonrasında Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri, Sosyoloji alanlarında okumaya devam etti.
Doğduğundan itibaren mistik yetilerinin farkında olan, 7 yaşında meditasyon yapmaya, 9 yaşında insanlara rehberlik etmeye başlayan Can, doğuştan bir mistikti. 11 yaşından itibaren İngiltere’de, Almanya’da, Fransa’da, Hollanda’da ve Türkiye’de spiritüel ve kişisel gelişim eğitimleri aldı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimlerini tamamladı.
Dünyada spiritüel ve kişisel gelişim alanında önemli kabul edilen birçok eğitimi aldı. Organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, master regresyon, master hipnoterapi, NLP, bilinçaltı uzmanlığı, lucid rüya, derin meditasyon eğitimleri, düşünce gücü sadece bunların ufak bir kısmıdır. Dünya çapındaki kişisel gelişim ve spiritüel öğretilerin organizasyonlarını yaptı. IACT Türkiye Başkanlığı, Faces Dergisi yayın koordinatörlüğünde bulundu. Dünya’nın en değerli spiritüel ve kişisel gelişim öğretmenlerinin Türkiye’ye gelmelerinde aracı oldu. Birçok önemli organizasyona imza attı.
Belli bir noktada aldığı bütün eğitimleri sadece kendine bir deneyim süreci olarak görüp, kendi mistik kişiliğinin getirdiği yetilerle çalışmalar yapmaya başladı. Artık özünün rehberliğinde aydınlanmaya doğru ilerliyordu. Çocukluğundan itibaren her zaman en büyük arzusu aydınlanmak olmuştu. Hayatında yaşadığı deneyimler onun spiritüel olarak daha da derinleşmesine yol açtı. Hayatının her aşamasında Evliyalardan destek aldı. Evliyalar onunla idi. Çünkü o onlara inanıyor, güveniyordu. Allah’ın dostlarını sevmişti. Onların izinde ilerlemeyi seçmişti.

Şirketlere kurumsal eğitimler veren ve grup çalışmalarında başarıları ile bilinen Can, her zaman insanları ruhun neşesine, ilahi sevgiye davet etmiştir. Bu yolda aşk ile yürümüştür. İlk temel çalışmalarında bilincin, bedenin ve ruhun farkındalığının gücünü insanlara göstermektedir. Orta ve ileri seviyelerdeki çalışmalarında kendisi ile beraber ilerlemek isteyenleri aşka yürümeye davet etmektedir. Bu aşk, dünyasal aşk ile ilahi aşkın en güzel sentezi, gerçeğin ta kendisidir.

Can Aydoğmuş bir mistik, kişisel gelişim alanında ender olan değerlerden biridir. Kurumsal şirketlere verdiği eğitimlerin başarıları ile tanınan bir isimdir. Can, “Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak – Aşka Yürü” kitabı ile aydınlanma yolunda herkesi kendisi ile ilerlemeye davet etmektedir.

Kurumlara Sistematik Koçluk ve Sistematik Yönetim danışmanlığı vermektedir.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir