17 Aralık, 2017

Gülçin Sarı
Gülçin SARI

Gülçin Sarı kendini bildi bileli farkındalığın ve yazının gücünü seviyor. Sanat, edebiyat, tezahür ve vizyon konularıyla ilgileniyor.

Eğitim hayatına Avusturya’da başlayıp orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite hayatına da Turizm’le başlayıp Sosyal Bilimler ve Davranış Bilimleri ile devam etti.

Çeşitli edebiyat, kültür sanat dergilerinde yazılar yazdı ve editöryel koordinatör olarak görev aldı. Bütün bu süreçlerde ilgisi insan ve duyguları üzerineydi. Her zaman insanın, yetenekleri ve isteklerini gerçekleştirmesinde duygu, imge-imgelem gücü dikkatini çekti.

Bir dönem çalıştığı reklam ajansında, reklam stratejisiyle markaların kendilerini ve vizyonlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirme biçiminin, bireylere nasıl uygulanacağıyla ilgili araştırmalar yaptı. İnsanın fantastik yanı Gülçin’i kendini, insanı anlama ve hatırlama/hatırlatma çabası, keşfettiği en basit, en eğlenceli ve evrensel yasalara en uyumlu yöntemlerden biri olan vizyon panosu çalışmasını, reklam stratejisiyle temellendirmeye yöneltti.

Her daim geliştirdiği çalışmalarını EFT, NLP, Kuantum Yaşam Koçluğu, Kuantum Nefes Koçluğu, Access Bars, Grafoloji, Akrofonoloji gibi modern ve kadim Şaman eğitimleriyle bütünsel bir yaklaşımla olgunlaştırmaya devam ediyor. Şimdilerde hayatın alanına bakabildiğimiz vizyon çalışmalarını atölyeler, eğitimler ve bireysel seanslarla İstanbul’da sürdürüyor.

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Gülçin Sarı