İnsanoğlu ayağa kalk

Bu yazımın kozmik ifşaata hizmet etmesini umuyorum. Aslında gerçeklerin bir kısmı bizden sır gibi saklanırken bir kısmı da tam da gözümüzün önünde, hayatımızın içinde. Hatta o kadar burnumuzun dibindeki göremiyoruz, ihtimal veremiyoruz bu kadar yakınımızda olmalarına.

İnsanoğlu ayağa kalk

Televizyonlar, televizyon kanalları, programlar… Televizyonda insanların zekâsı ile, kapasitesi ile adeta alay eden programların yayınlandığını görüyoruz ama bunu es geçiyoruz ne kadar ciddi bir sorun olduğunu dile getiremiyoruz. Laf arasında bazı TV programlarının ne kadar vasat olduğundan bahsediyoruz o kadar. Oysaki durum bundan çok daha vahim. Eğer programları biraz daha yakından incelersek neye hizmet ettiklerini çok daha net bir şekilde görebiliriz. İnsanlar kendilerine olan saygılarını tamamen yitirsinler diye programlar dizayn ediliyor. Yemek programlarından sonra şimdi de temizlik programları sunulmuş halkımıza. Kim daha iyi ev temizleyecek diye birbirleri ile rekabet içine giriyorlar. Yüce insanoğlu, Yaradan’nın kendi ruhundan üfleyerek yarattığı ey insanoğlu; sen aciz bir varlık değilsin. Sen, sana sunulanlar ile tatmin olacak ve unutma perdesinin ardında uykuda kalacak kadar çaresiz değilsin.

İnsanoğlu ayağa kalk

İnsanlar potansiyellerini keşfedemesinler, ne kadar güçlü ve değerli olduklarını fark edemesinler diye mevcut sistem en çok da TV aracılığı ile oyununu oynuyor.

İnsanoğlu ayağa kalk artık silkelen, sen bu değilsin. Matrix’i gör, tanı, Matrix’i anla. Ne kadar değerli olduğunu ne kadar eşsiz olduğunu gör, fark et. Oyunun büyüklüğünü kavra ve dur de. Sen 9-6 bir işte çalışmak için dünyaya gelmedin, sen yemek pişirmek, çamaşır yıkamak için dünyada değilsin. Sen beşer olmayı çok yanlış anladın. VAR olmayı, dünyada vücut bulmuş olmayı çok yanlış anladın. Gerçek insan İnsan-ı kâmil olandır. Kamil insan olduğunu hatırlama diye zihnin manipüle edildi, gör artık ve uyan. Uyandım sanma, gerçekten uyan ve uyanmanın gerekliliklerini yerine getir. Birbirine elini uzat, bildiklerini, gördüklerini, duyduklarını paylaş. Yemek programı izleyen komşuna anlat bildiklerini, dokun ona, el ver ona. Bu sistemi biz yıkacağız, birbirimize dokunarak yapacağız bunu.

Bütün yük ışık işçilerinin omzunda. Yükü paylaşalım artık, birbirimize dokunalım, ışık olalım birbirimize. Yuvaya el ele vererek döneceğiz, bunu unutmayın.

Benzer yazılar

2 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir