Kalbi uyandıran adam: Tom De Winter

Kalbin uyanışını gerçekleştirmek, bedeni dinlemeyi öğrenmek, yeni çağın çocuklarının dünyasına dalmak, kutsal geometrinin verdiği kadim sırları paylaşmak, en derin bilgileri kısa cümlelerle anlatmak nasıldır? Tom De Winter anlatıyor…

Alfa dalgası direkt olarak, ihtiyacın olan geri bildirimi size verir. Beyni, bunu ölçebilen bir bilgisayar gibi kullanıp bağlantı yaptırırsanız, veriyi size direkt verecektir.

Röportaj: Evrim Kayabaş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merhaba Tom, deneyimlerinizi ve bilgilerinizi bizimle paylaşacağınız için Yuvaya Yolculuk Dergisi olarak teşekkür ederiz. Çalışmalar yaptığınız konular o kadar yoğun ki bir röportajda nasıl aktarılabilir, bilmiyorum. Öncelikle bize kendinizden bahseder misiniz?

Ben teşekkür ederim, bilgilerimi ve deneyimlerimi paylaşmama aracı olduğunuz için. 20 yıldır uluslararası şirketlere, eğitim merkezlerine eğitmenlik, koçluk yapıyorum. Bireysel olarak da, bedeni anlamlandırmak üzere zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişimler hakkında rehberlik yapıyorum. Doksanlı yıllarda kutsal geometri üzerine dünyanın çeşitli yerlerinde Drunvalo’s Melchizedek tarafından resmi sertifika sahibi olarak Yaşam Çiçeği Mer-Ka-Ba aktivasyonu eğitimleri ve seminerleri verdim. Bunlar dışında beden bilincine ulaşma ve alfa moduna uyumlama, aydınlanmış kalbin uyanışı adlı seminerler vermekteyim. Ayrıca indigo ve kristal diye de adlandırılan yeni çağın çocukları üzerine çalışıyorum ve eğitimler veriyorum.

Yeni çağın çocukları hakkında bizlere bilgi verebilir misiniz?

Yeni çağın çocuklarının birçoğu müthiş bir şifacılık ve geleceği görme yeteneğine sahip. Her çocuk, kendine özel bugüne kadar çok alışık olmadığımız birçok farklı yeteneğe sahip. Tabii ki onların aileleri onlara verilmiş bu hediyenin değerlendirilmesinde büyük rol oynuyor. Onların sadece sevgi ve güven ortamına ihtiyaçları var. Onun dışındaki her şeyi içgüdüsel olarak, nasıl yapacaklarını gayet iyi biliyorlar.

Dünya’da ve Türkiye’de bu çocuklara geçmiş bilgilerle tanı koyduklarını görüyoruz ve hala eski sistemlerle eğitim düzenleri devam etmekte. Kişişel fikrim bu çocukların uyum sağlamakta zorlandıkları ve birçoğunun gerçekten acı çekmekte olduğu. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu çocuklara nasıl yardım edebiliriz?

Düşüncelerine kesinlikle katılıyorum. Çocuklara birşey yapmamıza gerek yok. Onlar zaten ne yapması gerektiği, nasıl yaşamaları gerektiği gibi birçok şeyi biliyorlar. Ancak ailelerin, eğitimcilerin ve bu algıdan uzak olan kişilerin eğitilmesi gerekiyor.

Beden bilgeliği nedir?

20 yıldan fazladır ruhsal alanlarda çalışmalar yapıyorum. Benim düşüncem, bedenin farkında olarak ve ruhsal olarak insan olmayı deneyimlemektir.

Birçok ruhsal alanla ilgilenenler insan bedenine odaklı değiller. Ben ise evrenin temsilini bedende görüyorum. Bugün bile bilinmeyen birçok yönü olduğunu düşünüyorum. Bedeni incelemek bize daha fazla bilinirlik getiriyor. Bedenin her alanının bize çok ama çok derin mesajları var. Sadece onu dinlememiz bile birçok şeyin farkına varabilmemizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalbin Uyanışı ne demektir?

Yaşamı kalpte yaşamak, bedende küçücük bir alan gibi gelebilir ancak inanılmaz şeyler yaratır. Aslında diğer bir deyişle Tanrı yeteneklerinden parçalara sahip olmak. İhtiyacımız olan yüzde yüz yaratıcılığımıza inanmamız, yüzde 99 inancımız olduğunda yaratım çalışmaz. Yaratım ile ilgili birçok örnek verebilirim. Dış dünyamız her zaman bunun nasıl çalıştığını bize gösterir. Bunun dışında tabii ki, alfa beyin dalgasına geçmemiz gerekli. Bu durum beyin dalgalarında farklılıkları getirir, bir çeşit OL’ma hali.

 

 

 

 

 

 

Epifiz Bezi hakkında ne söylersiniz?

Başımızın ortasındaki epifiz bezi noktası, şimdi kadim dönemden daha zayıftır. Normalde epifiz bezi insan gözü büyüklüğündedir. Normalde göremediğimiz şeyleri görmemizi sağlar. Çeşitli vizyonlarımızla ilgili bizlere rehberlik eder. Aslında biz, ona direkt vizyon çevirici diyebiliriz.

Mer-Ka-Ba nedir?

MerKaBa, Drunvalo Melchizedek tarafından tekrar ortaya atılan kadim bir bilgidir. Drunvalo 20 yıldan fazladır bu bilginin insanlar tarafından anlaşılması için çalışmıştır. Bu yüzden biz Mer-ka-ba’nın bedenimizde nasıl yaratabileceğimizi anlayabiliyoruz.

Seminerlerinize kimlerin katılmasını tavsiye edersiniz? Ve seminerlerinizden sonra kişilerin hayatlarında neler değişir?

Yaşam kalpten gelir ve bu beyinden gelenden çok daha farklıdır. Zihin, egoyu yansıtır ve sadece iyi ya da kötü diye düşünür. Kalp ise bunu bilmez.

Kalp: uyumlanma: sevgi

Seminerlerde bunlar üzerine genel bilgilerin yanında kişiye özel bilgiler de aktarıyoruz.

Alfa beyin dalgasını nasıl arttırabiliriz? Alfa beyin dalgalarımız arttırdıktan sonra ne elde ederiz?

Temeli nefes al ve gerçek ol. Alfa dalgaları direkt olarak, ihtiyacın olan geribildirimi sana verir. Beyni, bunu ölçebilen bir bilgisayar gibi algılar ve bağlantı yaptırırsanız bu veriyi size direkt verecektir. Bunun üzerine 4 ayrı eğitim sistemi düzenliyorum. Bu kişiyi kelimelerle anlatamayacağım hisler elde etmesine sebep oluyor. Yaşamda daha etkili, zeki, yaratıcı ve daha yüksek IQ’da olmasını sağlıyor.

Fiziksel bedenimizi nasıl şifalandırabiliriz?

Bizler günlük hayatımızda bilinçli ya da bilinçsiz duygularımızın etkisindeyizdir. Duyguların yoğunluğunun üstesinden gelirsen, onları algıladın demektir ve duygular kendiliğinden dönüşmeye başlar. Buna şifalanma diyebiliriz. Hislerini algılar algılamaz, kabul ver ve günlük yaşantının içinde kolaylıkla kendiliğinden dönüşsün. Bedenimiz yüksek performanslı bir bilgisayar gibi çalışır, tabii ki ona bunu nasıl yapacağının talimatını verirsen. Beden sürekli program doldurur gün içerisinde yaptığımız her şey için. Benim önerim hislerini, acılarını, zorluklarını vb. ortaya çıkar ve nefes al. Bundan itibaren hayat değişmeye başlayacaktır. Bedenim bu programlamaya sahip olursa hissedebilirim, yoksa duygularımın hiçbiri bilinçli olmayacaktır.

Kutsal geometride birçok özel bilginin olduğunu ve burada birkaç cümle ile aktaramayacağınızı biliyorum, ancak size sormadan edemeyeceğim. Birkaç cümle ile bize neler aktarabilirsiniz?

Evet, çok büyük bir konu. Basitçe, eğer gözlerinin derinliklerine bakarsan tüm kutsal geometriyi görebilirsin. Kutsal geometri her şeyi açıklar. Evren nasıldır, beden nasıldır, yaşam nasıldır gibi…

Mesela ben sana bakacağım, sen de kendince bana bakacaksın. Eğer sana aktive edilmiş MerKaBa ile bakarsam ve sen de bana aynı şekilde bakarsan biz aynı enerji şeklini göreceğiz. Ben seni görüyorum aynı şekildeyiz, bir’iz, aynı enerjideniz. MerKaBa için her şey birdir, galaksiler, dünya vb…  Senin alan programın benimkinden farklı olabilir. Her bedenin kendi programı eşsizdir.

Gerçeklik 5 elementin içindedir; su, hava, ateş, dünya, prana. Bu 5 madde bize bunu gösterir. Biz 5 maddeden fazlası değiliz. Hepsini yaşam çiçeğinde bulabilirsin. Yaşam çiçeği tüm dillerde aynı şeyi yansıtır.

Yaşam amacımızı nasıl bulabiliriz?

Beden dili dinlenir. Beden tüm sözleşmeleri ve gerçekliği hisseder. Gerçeğin açıklaması ise sevgidir. Sözleşme sevgidir. Sadece bunu bulmamız gerekiyor. Bununla yaşam misyonumuz gelir.

İstanbul’da da eğitimler veriyorsunuz. Seminerleriniz ne sıklıkla oluyor? Seminerlerinize katılmak isteyenler size nasıl ulaşabilirler?

Evet, istanbul’da da eğitimler veriyorum. Bu konuda web sitemi takip edebilecekleri gibi tüm organizasyonlarımı gerçekleştiren Türkiye Temsilcimiz ile bağlantıya geçebilirler.

Türkiye Temsilcisi Telefon No: 0531 990 37 37

Tüm paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

Ben çok teşekkür ederim. Sorularına bir kitap yazabiliriz. Biliyorsunuz ki, hepsi kendi içinde çok fazla bilgi içeren alanlar…

Tom De Winter Kimdir?

20 yıldır uluslararası şirketlere, eğitim merkezlerine eğitmenlik, koçluk yapıyorum. Bireysel olarak da bedeni anlamlandırmak üzere zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişimler hakkında rehberlik yapıyorum. Doksanlı yıllarda kutsal geometri üzerine dünyanın çeşitli yerlerinde Drunvalo’s Melchizedek tarafından resmi sertifika sahibi olarak, Yaşam Çiçeği Mer-Ka-Ba aktivasyonu eğitimleri ve seminerleri verdim. Bunlar dışında beden bilincine ulaşma ve alfa moduna uyumlama, aydınlanmış kalbin uyanışı adlı seminerler vermekteyim. Ayrıca indigo ve kristal çocuklar üzerine çalışıyorum ve eğitimler veriyorum.

Seanslarında özel meseleleriniz, hayat amacınız, hayatınızla ilgili vermeniz gereken kararlar, aile ilişkileriniz ve ailenizle ilgili öğrenmek istediğiniz her şey ve akaşa kayıtlarınızda olan her şeyle ilgili sorular sorabilirsiniz. Gelecek sizin yaratımınızda ama onu bu seansla yönlendirebilir, her şeyle ilgili yüksek bir farkındalık elde edebilirsiniz.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir