Kryon’dan İstanbul’a mesaj

Doğu ve batının kaynaştırıcısı.

İki bölgeye iki parçaya da hoşgörülü ve birçok kez bunu yapmış ve yıllardır yapan. Ne olduğumuzun örneğisin.

Yuvaya Yolculuk Dergisi hoş geldi. İyiliği ve sevgiyi temel alarak, yol alması güzellikler içerir. Yuvaya yolculuğundaki yolu açık olsun.

Röportaj: Evrim Kayabaş

Lee Carroll kimdir? Günlük yaşantınız nasıl geçiyor?

Mühendislik yaptığım dönemde herşey sistemli bir düzen içindeydi. Şimdi ise tüm hayatım seyahatler ve seminerler ile dolu. Büyük bir değişim ancak bunu 25 yıldır yaptığım için alıştım. Artık farklı bir çeşit mantık, genişletilmiş Tanrı mantığını içeren, Tanrı’nın mantığı ve herşeyin ezoterizm olduğu bir hayatım var. Çok boyutlu mantığı, sevgi ve şefkati içeren bir düzen.

 

 

Kryon neredendir? Bize tarif edebileceği bir alan, yer var mıdır?

Manevi ve ruhsal şeyler ile ilgilenenler için gerçekçi bir alan aramaya gerek yoktur. Orada bir yer olamaz. Tanrı nereden bir galaksiden mi? Ya da o nerede yaşar ? Sevgi nereden geldi ? Bunları ölçebilir miyiz?

Kryon, merkez bir kaynaktan geldiğini söyler. O sonsuz bir enerjiden olduğunu ve herşeyin yaratıcı enerjiden olduğunu söyler. Tanrı kaynağının bir parçası olduğunu söyler, yani bizler gibi. 3D düşünme sistemini durdurmak zordur ancak güçlü ezoterik prensipleri algılamak için yapmak zorundayız. Bunu yapmamız bizim kendimizi anlamamızı sağlar.

Kryon’un size kanallık yaptığını farkettiğinizde ne hissettiniz?

Kanallık formu bilinçliydi. Yani ben Kryon ile iletişim halindeydim ve adım adım bağlantıdaydım. Bu yüzden herşeyi hatırlıyorum. Ama gerçek, his, beni bir alana yükseltti. Zamanın, mekanın olmadığı bir alana. Orada sadece sonsuz bir huzur, bedenimin yaşının olmadığı, her yerde sonsuz yüksek bir sevgi enerjisinin olduğu yer. Burası bana enerji veriyor ve ben bu kanallığı seviyorum.

Bir anda bu duyguyu buldum, kendimi serbest bırakınca iyilik ve güzellik ile doluydu. İnsanların düşündüğü gibi o bir varlık değil. Bir bedeni ele geçirmiş değil. Kryon yaratıcının bir kavramı ve birçok enerjisi. Bazen o bir baba ya da kardeş ve bazen sadece bir arkadaş gibi hissedersin. Kryon, çok boyutlu bir şekilde görülür ve bazen gerçekte olduğundan çok daha fazla.

Kryon hiçbir zaman sevgi dışında birşey yapmamı istememiştir. Hiçbir öğretisi yada emri yoktur. Bilgileri tutarlı, güzellik ve iyilik doludur.

Kryon’dan sürekli mesaj alıyor musunuz yoksa mesaj aldığınız özel bir zaman, mekan var mı?

Her zaman onunla bağlantıdayım. İnsani olan bu filtrelemeleri bırakalı bir yıl oldu. Ve artık Kryon her zaman benimle birlikte. Sevgi için bir hazırlık, bir yer ya da mekan yoktur. Bu bizim DNA’mızın her molekülündedir. Buna ulaşmak için bir hazırlığa gerek yoktur. Bazen eski metafiziksel enerjiler bazı hazırlık sistemi kullanılar. Ama Kryon “bizleri büyük bir bilgelik içeren yeni bir enerji ile kucaklar, tamamen Tanrıyı hissederiz” der. Kadim bilgiler, yeni çağ kehanetleri ile uyuyor. Geçmiş öğretiler yanlış değil ancak günüzüm çağı için, Dünya enerjisini yenilemeliyiz. Onların bilgileri geçmiş için doğruydu ama daha eski zamanlar için.

Biz Tanrının ortaya çıkan gerçekliğine davet ediliyoruz. Temel önermeyi, düşündüğümüz kimliğimizi, şevkatle, daha fazla sevgiyle dönüştürebiliriz.

Bazı kültürlerde şevkat ve kibarlığın zayıf olduğunu görürüz. Bu düşüncedeki yaşam biçimi sürdürülemez. Söyle bana; hangi yüce kişiler bu şekilde mi Dünya’da yürüyebildi… Zayıflık komik… ( Kryon gülüyor)

Kryon’dan gelen bilgilerini paylaşmaya ne zaman karar verdiniz?

Başladıktan 3 yıl sonra, tamamen benimle bağlantıya geçme amacının bunu gezegenimiz ile paylaşmak olduğunu anladım.

Benim filozofim herşeyi Kryon bana aktarır, bu şekilde dağılır ve aktarılır. Bunu yapmak için nerede olursak olalım, yapabildiğim kadarıyla kayıt ederim. Bu her yerde olabilir, bahçede, havalanında, gemide. Her nereye gidersem bir dağın zirvesinde, vadide ve çölde. Her nereye gidersem kayıt ederim.

Websitemde yüzlerce kanal mesajları ücretsiz olarak bulunur. Tüm diğer dillerde de bu yapılmaya çalışılıyor. Bunu destekliyoruz. Sitemdeki kayıtlı olan kanallıklar her dile çevrilebilir.

Bu yüzden bu bilgiler ile ilgilenenler ve onlar için doğru olduğunu hissedenler için orada. Birçok kişi okuyor ve dinliyor. Kryon onları bilir ve onları yaşlı ruhlar olarak adlandırır.

Hayat amacınız nedir ?

Gidebildiğim kadar çok yere gidip, nerede ne öğrendiysem bunları aktarma ve Kryona kanallık yapmak. Basitçe bu. Benim hayatımın işi Kryon. Biz asla toplantılara gel, kitabımızı al gibi önerilerde bulunmayız, birçok kanallık ücretsiz olarak herkesin ulaşabileceği şekilde kayıtlıdır. Bulunduğum birçok ülkenin dilinede çevrilmiştir. Gittiğim her seminer çevrilir ve kayıt edilir.

Kryon için Tanrı ne demektir?

Tanrı Allah, o yaratıcı kaynaktır ve içimizdedir. Bu gezegen hakkında konuşan her üstad aynı şeyi söyler. O bir peygamber değil, bir çeşit varlık değil, filazof ya da öğreti değil. Tanrı sevginin tohumu, sevginin bilinci. O iyiliksever bir aile.

Ne kadar bizim hakkımızda bilirsek, o kadar diğerlerinde O’nu görürüz. Onun farkındalığı bizi sonsuza kadar iyi anlamda değiştirebilir, benliğimizide tabi.

Merhamet, seni O’nda, O’nu sende ve diğerlerinde görme yoludur. Hoşgörü, empati ve sevinç Tanrının sonucudur.

Kryon için din ne anlama gelir?

 Önemli olan şu kelimeleri anlamak ve gerçekten görmektir. Ve şudur : Onu bulmak için doğru veya yanlış yoktur. İnsan Onun gerçek olduğunu ilan etti. O her yerde.

Bu yüzden dinler Tanrı’ya saygı duyar ve onlar O’nun için çalışır. Her ülkede, her şekilde, farklı kültürlerde. O’nu sevme ve saygı duyma vardır. Şifalar ve mucizeler her dinde mevcuttur. Kryon, biz bilinci büyüdükçe öğretmeni dışarıda bırakmak mümkündür bir okulda olduğu gibi der. Peygamberler veya gezegendeki üstadlar tapılacak şeyler değildi, okulumuzdaki bilgi aktaran öğretmene saygı duydugumuz gibi saygı duymaya devam etmeliyiz. Onlar hepimizden derin bilgelige sahiplerdir. Bizi yükseltirler, ruhsal yaşamı hissederiz. Mezun olur muyuz, belkide okula daha fazla rapor vermemize gerek kalmaz ( bir kiliseye rapor vermek gibi). Kişisel seçimimizle ibadet şeklinize ve Tanrı ile iletişiminiz seçebilirsiniz.

Hoşgörü bir kişinin mensup olduğu din içinde ne kadar olduğunu gösterebilir. Aydınlanmış insan için her birimiz eşsiz ve Tanrının birçok yüzü olduğu ortadadır. Her ne yapılırsa yapılsın, sevgi dolu bir Tanrı arayışı, Tanrı tarafından onurlandırılır.

Gezegen tek Tanrılıdır ve O birdir. Peki niçin bir grup insan O’nu kendi Tanrısıymış gibi görür? Oradaki onurlandırma farklıdır ve Kryon sürekli söylediği şey; O’nu arayan herkesi O sever. Yol budur.

Manyetik servis nedir?

Kryon 1989 ilk geldiğinde, manyetik bir sistem kurmak için yardım etti. Manyetik sistemin yaşam için ve bizim Dna’mızı etkileri için gerekliydi. Düzenlenmiş sistemin yeniden dengelenmesi gerekiyordu. Kryon geldiği ilk 10 yılda, sistemde 100 yıldır yapılan değişimden çok daha büyüğü gerçekleşti ( manyetik kuzey hareketi), pusula gibi ölçülebilen. Kryon gerçekleştirildiğini söyledi. O artık yaşam ve manyetik hakkında bilimin içinde de olacak normalden çok daha fazla bilgi aktardı.

Sistemli bir şekilde bizim uygarlığımıza doğru hareket etti ve ruhsal evrim ile ilgili bize çözümler sunmaya başladı. Dünya barış ve huzur planı, inan veya inanma, biz bu puzzle için çalışıyoruz.

Biz çocukların okul bahçesinde oynadığı gibi binlerce yıldır oynuyoruz. Biz birbirimize isimlerimiz ile sesleniyoruz, taş fırlatıyoruz, dövüşüyoruz. İçinde bulunduğumuz zaman bir metafor, Maya takviminde hepsinin söylendiği gibi. Gezegenin yerlilerinin bildiği gibi hepimiz bunu öz’ümüzde biliyoruz.

Her insanın hayatında özel bir yaşam amacı var mıdır? Kryon bu konuda birşey söylemek ister mi?

Biz insan olarak doğduğumuz zaman, basitce onların bir uzantısı gibi oluruz. Kryon tüm yaşamları birlikte görür, biz kimiz, sadece hayat yaşadığımız gibi görünmüyor. Reakarnasyon modern yaşam doktrinde öğretilmiyor ama yavaş yavaş bu değişecek.

Gezegenizdeki ilk dinlerde reekarnasyon temel bir karma ve yaşam amacı idi. Bu sezgisel bir düşünceydi ve doğruydu. Bu binlerce yıl sürdü ama son dönemlerde, erkekler tarafından kontrol edildi. Ama bunlar üzerinde çalışıldığı sürece, gerçek uzun süre saklı kalamaz ve fazlasıyla geri gelir. Yavaş yavaş hepimiz geçmiş yaşamlara tanık olacağız.

Yani her insanın ruhunun yolculuğu vardır ve birçok kez burada olmuştur. Her birimiz bu yolculuğu öğreniriz ve her adımda daha aydınlanırız. Bu yolculukta, dünya bilincimiz değişir. Bu bir bilincin evrimidir ve yaşamda kalma mücadelemiz ile olgunlaşma moduna ilerleriz.

Bu başlangıç gerçekleştiğinde, karanlık ve nefret artacak, kişiler ve grupların öfkeleri ve kontrolsuzlukleri artacak. ( ilk dönem için) Bu Kryon için bir kehanet olmuştur ve bunu haberlendirme olarak görüyoruz. Bu ışığın ve karanlığın savaşı gibidir ve bu ışık kaynağını düzenlemek ve tutarlı noktaya getirmek gerekmektedir.

İnsanın yaşam amacı “ içindeki Tanrıyı bulma“ içindeki olgun yaşamı ve ışığa tutunma, şevkatlı kişiliğin ile ışığa tutunmadır. Kişinin dini önemli değildir, Tanrı sevgisini artırmayı aramaktır önemli olan.

Sizin seminerinizden sonra Türkiye ne elde edecek?

Birçok bilgi ve enerji testini gerçekleştirecek. Bu oldukça yeni ve birçok farklı ve eski enerjiler içinde olanlar için zor olabilecek.

Bu bilgiler batıdan bir bilgi değildir, ortadoğuda kökleri bulunan kutsal, kadim, şamanik bilgilerdir. Her nasılsa, batıda hoşgörü bilinçli olarak daha kolay kabul edildiği için, kitaplar ve bilgiler kolayca yayılmış olabilir. Ama bu bilgiler hepimiz içindir ve hepimize aittir.

Bundan hoşlanırsan bu gezegen için güzel bir başlangıç, kendine sor, hisset ve gör.

Seminerlerinize kimler katılmalı?

Eğer bunu okuduysan ve dediklerim ile ilgilendiysen, seminere katılmandan memnun oluruz. Biz bilgileneceğiz, öğütler alacağız, müzik dinleyeceğiz ve kanallık yapacağız. Birçoğunuzun daha önce duymadığı aşamalar ve yeni amaçlar için yolculuklar.

Bu seminer olgun ruhlar için. Bu seminer herkes için yada içinde saldırganlık bulunan kişiler için değildir. Amaçları olan ve ilgilenenlerin katılmasını öneriyoruz. Yaşamında kimler değişiklik hissetmek istiyor, kim yeni enerjileri içlerinde hissetmek istiyor ve bu zamana getirmek istiyor.

Bu hepimiz içindir, heryer içindir, kim kim olduğunu ve zaman hikayesi için hazır olanlar içindir. Her kültür, her dil için.

Türkiye ve İstanbul için Kryon’un özel bir mesajı var mı?

Bu çok derin. Bu bir ülke için değil, sınırları kaldırmak için. Bu bölgede kim doğduysa ve ne olduysa. Bu bölgede hangi din içindeyse ve ne olduysa.

Bu bölgeye seslenebiliriz ki ; doğu ve batının kaynaştırıcısı.

İki bölgeye iki parçaya da hoşgörülü ve birçok kez bunu yapmış ve yıllardır yapan. Ne olduğumuzun örneğisin.

Türkiye değişime doğru gidiyor ve ne olacağı ile ilgili bir çok korku duyuluyor. Karanlık taraf korku istiyor. Büyüyen bu enerjiyi taşınırken göremeyeceksin. Olanlar umutsuz değil, kontrol edilemez değil, hiçbirşey yapılamaz değil.

Olgun ruhlar bu gezegen için ışığı taşımaya hazırlar ve korku olmayacak. Belki bu yavaş olabilir ama kadim ışığı anlamlandırıp taşıyabilirsin.

Biyografi: Lee Carroll

Lee Carroll Kaliforniya’daki California Western Üniversitesi İş ve Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra San Diego’da 30 sene büyüyen teknik ses işine başladı.

Ödül kazanmış bir ses mühendisi olarak, kanallık yapmak ve İndigo çocuklar tüm bunlara nasıl uyar? 1989 yılı dönüm noktası oldu. Her ikisi de Kryon’dan söz etmişti… şimdiye kadar hiç kimsenin duymadığı bir isim.

Utana sıkıla ilk yazılar Kaliforniya, Del Mar’daki metafizik topluluğuna sunuldu ve hikayenin geri kalanı iki yıl aralarla yayınlanan toplam on beş metafizik kitabı. Şu anda tüm dünyada yirmi dört dilde basılmış olan neredeyse bir milyon Kryon ve İndigo kitabı var. Yabancı baskılar İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince, İbranice, Danimarkaca, İtalyanca, Yunanca, Kore dili, Macarca, Bulgarca, Rusça, Litvanya dili, Letonya dili, Japonca, Hollanda dili, Fince, Slovence, Estonya dili, Endonezya dili, Portekizce, Romanca ve Türkçe.

Kryon Türkiye iletişim bilgilier

http://www.kryonturkey.com (Osman Can Aydoğmuş – Kryon Türkiye Temsilcisi)

http://www.kryon.com

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir