Yayın İlkeleri
  1. Amaç ve Vizyon : Yuvaya Yolculuk Dergisi’nin amacı kişisel gelişim ve spiritüel konular başta olmak üzere okuyucularının bilgi ve bilinç düzeylerinin arttırılmasını sağlamak ve farkındalık yaratmaktır.

 

  1. Tarafsızlık : Yuvaya Yolculuk Dergisi, herhangi bir siyasi görüş veya grup yanlısı bir yayın yapmaz, kişiler ve olaylar karşısında tarafsızdır.

 

  1. İnsan Hakları ve Basın Meslek İlkeleri : Yuvaya Yolculuk Dergisi, evrensel olarak kabul görmüş insan hakları değerlerine ve Basın Konseyi tarafından oluşturulan basın meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.

 

  1. T.C. Yasaları : Yuvaya Yolculuk Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Ülke çıkarlarına ve milli değerlere aykırı yazılara yer vermez.

 

  1. Sorumluluğun Reddi : Yuvaya Yolculuk Dergisi’nde yayımlanan yazıların ve fikirlerin sorumluluğu, yazarların kendi kişisel düşüncesi olduğu için yazının yazarına aittir. Aynı şekilde yazı altında yapılan yorumlar ve paylaşımlardaki sorumluluk, yorumu yazan kişiye aittir.

 

  1. Gizlilik : Yuvaya Yolculuk Dergisi’ne kayıt olan üyelerin bilgileri, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

 

  1. Telif ve Kopyalama Hakkı : Sitede yer alan tüm yazıların yayın hakları Yuvaya Yolculuk Dergisi’ne aittir. Yazar adı ve yazı linki kaynak gösterilerek, yazılar kullanılabilir.