Mucize aramak yerine mucize yarat

Temmuz ayında gökyüzü etkileri yeryüzüne aksiyon dolu enerjiler yansıyatacak. 18 Ağustos’a kadar Mars’ın Aslan burcunundaki yoğun ateşine yarın itibariyle Venüs’de eşlik etmeye başlıyor. Ateşli Mars ile Venüs’ün bu birlikteliğine bir de Rahu’nun görünümü tutkulu, sıradışı bir o kadar da güçlü bir gerilim yaratabilecek konuları gündeme getirebilir.

Mucize aramak yerine mucize yarat

Hızını artık yavaş yavaş azalatarak 22 Temmuz’da geri hareketine başlayacak olan Venüs, 3 Eylül’e kadar retro seyrinde devam edecek. Belki hayata yeniden bağlanman, belki sevgi tanımına bakman, belki de onarman, canlandırman için sonbahara kadar sana yeni sağlam bir zemin hazırlaman için fırsat verecek. İlişki, romantizm, sosyalleşme, yaratıcılık, döviz, borsa, spekülatif kazanç alanlarından genel olarak sorumlu olan Venüs’ün büyük gösterimi retro seyriyle sona erebilir.

Astroloji de Aslan sahnedir. Ve bu alana bir çok gezegenin teması dünya sahnesindeki oyuna gerilimi, çatışmayı, egoyu, dahil edip dramatik hale getirebilir. Özellikle 17 Temmuz yeniayı ve 20 Temmuz Mars, Satürn karşıtlığı global anlamda liderleri ve su, ateş ve toprakla bağlantılı doğa olaylarını hassas hale getirebilir. Genel olarak Mars’ın Ağustos ortalarına kadar Aslan’da olması sorunların üstesinden kolayca gelme yeteğini kazandıracak.

Venüs retrosu, ruhunuzda var olan koşulsuz sevgiyle tekrar bağ kurmanızı sağlayabilir ki o karşılık beklemeden sizi sever.

Satürn retrosu, geçmiş eylemlerine bakarak “ya sabır” dediğin konularda ödüllendirmek için düştüğün yerden kaldırmak için ilahi zamanı bekliyor.

Temmuz ve Ağustos ayı için duygusal güç kaynağınız her ne ise onu keşfetmeye çalışın. Mucize aramak yerine mucize yaratmak için ” kendini bulma” yolculuğuna çıkmaya niyet et ve lütfen ısrarcı ol bu yolda.

Akışta, çaba içinde ama ısrarcı olmadan bu yaşam okyanusunda dengede kalabilmek her zaman nasip olsun.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir