20 Kasım, 2018

AstroPsikoloji nedir? Danışan seanslarda neyi deneyimler?

“Tekamüldeki en zor sınavı, geçmişin ve geleceğin arasında sıkışan zihin, dengesini kaybetmiş beden ve ruhunu dinlememiş insan yaşar.”

AstroPsikoloji; insanların kendilerini tamamen tarafsız ve önyargısız olarak tanımalarına, yaşam yapılarını görmelerine, yaratıcı potansiyellerinin ve ilişkilerinin farkına varmalarına yardımcı olmak üzere kullanılmasıdır.

 “Akıl gerçeğin katilidir” der bir yazar. Egonun ölümü, geri kalan her şeyin doğumudur. Astrolojiyi kullanarak aklımıza ve ego modellerimize belirli bir perspektiften bakabilir, onlardan uzaklaşabilir, böylece gerçeği algılayabiliriz. Astroloji, sabrı öğrenmemize yardımcı olur. Sabır, bugün burada kalmayı şimdiyi deneyimlemeyi anlatır.

AstroPsikoloji nedir? Danışan seanslarda neyi deneyimler?

AstroPsikoloji bir kişinin temel yaşam yapısını veya yaşam planını oluşturan büyük düzen modelinin neresinde oturduğunu açıklar. İnsan yaşamındaki yüzleşme ve büyümenin önemli dönemlerinin anahtarını sunar. Bu seans, kişinin ifade etmeye veya güvenmeye çekindiği duyguları ve içsel bilgileri onaylayarak kendisine daha fazla güvenmesine yardımcı olur. Kişiye şöyle olmalısın demek yerine kendi varlığının doğasının gerçeği ile bütünleşmesine astroloji aracılığı ile yardım eder.

“Görünenin ardını görebilmek istiyorsan Doğum Haritana bak..”

Bu seansları deneyimlemek ve seanslarla ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz Ruhsal Dönüşüm Atölyesi’ne ruhsaldonusumatolyesi@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz…

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir