Hande Akın ile Ben Zamanı yolculuğu

Sevgili Hande Akın çok yönlü bir insan olduğunu biliyorum. Ben Zamanı adlı kişisel gelişim merkezinin sahibisin. Ben de iki yıldır Ben Zamanı Merkezi eğitmenlerinden biri olmaktan mutluluk duyuyorum. Hepimizi kendi iş yerimizin sahibi hissettiren, gülen yüzünle bizi kapıda kucaklayan yanınla seninle röportaj yapmak istedim. Kabul ettiğin için teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim.

Ne tür çalışmalar yapıyorsun?

Bu sorunun cevabı çok boyutlu 🙂

1- İletişim & İlişki Uzmanı sıfatıyla yaşam koçluğuyla harmanlayarak ağırlıklı olarak zihinsel dönüşüm, duygu boşaltım teknikleri dediğimiz EFT, REGRESYON ve Ezoterik Şifa ile bireylerle çalışıyorum.

2- Kurumların çalışanlarının ve müşterilerinin farkındalığını geliştirerek hayat içinde kişiyi sıkıştıran ne varsa kendi gücünde kalarak çözümleyebilmesi ve üstesinden gelebilmesi için kişisel gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar veriyorum.

Bireyler ve kurumlarla çalışırken kullandığım tekniklerin yanı sıra, farklı oyunlar, farkındalık sağlayan çeşitli egzersizler, meditasyonlarla bilinçaltı boyutta değişim, dönüşüm için çalışıyorum. Sıkışmış duygusal enerji olarak bedende yer alan duygulara ve korkulara çalışmak uzmanı olduğum alan.
Özellikle kadın ya da erkek olsun; eril&dişil enerji dengesi, sağ sol beyin uyumu, parayla olan ilişkiler, kadın&erkek ilişkileri, hayallerin hedefe dönüştürülmesi, sağlıklı yaşam bilinci üzerine çalışıyorum.

3- “Ben zamanı” geldi sloganından hareketle merkezimizde grup çalışmaları yapıyorum.

4- Merkezimizde farklı uzmanlık alanları olan pek çok meslektaşımın çalışmalarını koordine ediyoruz.

5-Konuşmacı sıfatı ile ilham veren, özgün sunumlar eşliğinde konuşmalar yapıyorum.

6- Kişisel&ruhsal gelişim temalı insanlara mutluluk, umut ve motivasyon vermeyi amaçlayan bir televizyon programı hazırlayıp sunuyorum.

Digitürk Showmax’ de her Perşembe bir program sunmaya başladın. İlk programın 5 Şubat ‘ da başladı. Konukların Ben Zamanı’nda da eğitimler veren değerli Sevgili Ali Erdinç Başaran ve Bülent Uran hocamızdı. Çok keyifli bir programdı ben de çok keyifle izledim. Televizyon Programı karşına bir anda mı çıktı Handeciğim?

5 yıl önce hayal ettiğim bir programdı. Her birimizin özünün sevgi olduğunu vurgulayan, birlik bilinciyle yayın yapan,mutluluk, umut motivasyon içerikli bir programı hazırlayıp sunmayı hayal ediyordum ve ilk programımız 5 Şubat’ da muhteşem bir ekiple başladı. Ekibimize ve emeği geçen değerli dostlarıma da teşekkür ederim.

Güzel işlere imza atıyorsun. Kadın Olmak Adlı bir kitabın var? Kitabın ne zaman çıktı ve nasıl gidiyor?

Kadın Olmak kitabı çıkalı Mart’ta bir sene olacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm kadınlara ve erkeklere hediye olsun niyetiyle çıktı.
Ve ikinci baskıya girdi.

Tebrikler … “Ben zamanı” ne zamandır var?

“Ben zamanı” geldi sloganından hareketle 2010 yılının sonunda yaşam koçluğu yapmaya başladım. Yani kavram ve hizmet olarak 2010 yılından beri var.
“Ben zamanı” kişisel&ruhsal gelişim merkezi ise 6.6.2011 yılında açıldı.

Neden “Ben zamanı” adını seçtin?

Eski bir reklamcı olduğum için her zaman sloganların gücüne inanırım.
Sloganlar akılda kalırlar 🙂 Ama en önemlisi insanların şuraya gidiyorum, buraya gidiyorum demesinden çok kendim için bir şey yapıyorum “Ben zamanı” geldi. demesini önemsedim. Toplum olarak hayatımızı kendimizden başka her şey için yaşamaya koşullandırıldığımız için herkese öncelikle kendini, özünü hatırlatmak istedim. Çünkü istediğimiz yaşamı; ancak kendi özümüzü keşfettiğimizde yaşayabiliriz ve “Ben”i tanıyan, herkesin aslında kendi olduğunu fark eder ve BİRlik bilincine ulaşır.

Seni en çok pembe renkler içinde görüyoruz. Aksesuarlarında, dekorasyonda , giysilerinde , afişlerde pembe rengi çok kullandığını görüyoruz. Neden pembe?

Pembe çok pozitif bir renk. Mutluluk veren, bilinçaltımızda, algımızda sevgiyi, şefkati çağrıştıran bir renk. Ben de insanlara hem kendilerini hem de tüm varoluşu koşulsuz sevip kabul etme bilincini anlatıyorum. Ayrıca; kalp çakrasının bir rengi de pembedir. Çocukluğumdan beri pembeyi severim:)

Son olarak sana ulaşabileceğimiz irtibat numaralarını ve iletişim adresini bizlerle paylaşır mısın?

Hande Akın
İletişim & İlişki Uzmanı
Kuantum Terapist
532 783 21 41
www.handeakin.com
www.benzamani.com

Valikonağı Cad. Erciyas Apt.
No:17 D.3 Nişantaşı

Seni tanıyor olmak ve Ben Zamanı’ bünyesindeki o sıcak ortamın bir parçası olmak benim için büyük bir mutluluk. İyi ki varsın. Bu keyifli güzel sohbet için teşekkür ederim.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir