Kendini Sev, Hayatını İyileştir

30 Ağustos 2017 tarihinde, 90 yaşında bu dünyadan ayrılan ve ışığa geçiş yapan, spiritüel öğretmen, yazar, konuşmacı ve bir yeryüzü meleği olan sevgili Louise L: Hay’in , kendi yaşamını iyileştirdiği mucize çalışmayı sizlere sunuyorum.

Çalışmanın temeli,kişinin kendi içsel yolculuğuna çıkması ve kendini sevmesini hatırlamasıdır. Çalışma, 1984 yılından bugüne, çnce kendine ve sonraları tüm dünyada yolu bu programla tanışan her güzel ruha şifa ile dokunarak, yaşamlara mucizeler sunmuştur.

Şimdi de siz, bu çalışma ile karşılaştınız ve yolunuz kesişti.

23-24 Eylül çalışması için, kayıt almaya devam ediyoruz. Son kayıt tarihi 20.09 Çarşamba saat 20:00 dir.

Bir sonraki tarihimiz de 03 – 04 Kasım olarak belirlenmiştir. Ajandanıza not almanızı rica ediyorum.

Sevgilerimle
Fatoş Görce

Kendini-Sev-Hayatını-İyileştir-fatos-gorce.jpgKendini Sev, Hayatını İyileştir”

Hayatınızda her şeyin yolunda gittiğinden emin olamıyor ve hayatımızı iyileştirmek, her anlamda hayatımıza yeni ve tam da istediğimiz gibi kapılar açabilmek; kendimizi olduğumuz gibi kabul etmekle ve kendimizi sevmekle başlar. Sonrası hayatınıza giren mucizeleri sevgiyle kucaklamaktır

Düşüncelerinizle savaşıyorsanız, size adım atmanın ve harekete geçmenin tam zamanı olduğunu söyleyebilirim. Gelin çalışmamıza katılın ve bunu şimdi yapın. Değişin ve dönüşüm şimdi de başlar.

Dünyada milyonlarca kişinin hayatını, hayatın farklı alanlarında sağlık, bolluk, başarı, kariyer, sevgi, ilişkiler, neşe gibi tam da hayal edildiği gibi en olumlu yönde dönüştürmeyi başarmış bir deneyimle tanışmak ve siz de hayallerinize ulaşmak ister misiniz?

Cevabınız evet ise sizi;

“Spritüal Yaşam Rehberi Fatoş Görce’ nin liderliğinde 2 tam günlük “Kendini Sev, Hayatın İyileşti çalışmasına davet ediyoruz

.Heal Your Life çalışmaları;
Kişinin hayatının her alanına yardımcı olacak yöntemleri öğretir.

Dünyaca ünlü bu çalışma “DÜŞÜNCE GÜCÜ İLE TEDAVİ” kitabının yazarı, kişisel ve ruhani gelişimin dünyadaki öncülerinden Louis L. Hay tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ve çalışma sadece bu öğretinin lisanslı özel eğitmenleri tarafından yaptırılabilir.

Çalışma sırasında katılımcı iç dünyasına bir yolculuk yapar. Duygu ve düşüncelerinin kendi hayatını nasıl etkilediğini fark eder. Ve bu fark ettiği sınırlayıcı ve engelleyici düşünce kalıplarını iyileştirecek ve dönüştürecek yöntemleri uygulamalı öğrenir.
Eğitim kişinin kendini güvende ve huzurlu hissettiği rahat bir ortamda yapılır. Kimi zaman oturarak, kimi zaman yere uzanarak gerçekleşir.

Çalışmalar, Kendini görme, anlama, kabullenme; kendini, başkalarını ve hayatı sevme üzerine uygulamalar içerir. Fiziksel – duygusal – zihinsel ve ruhsal boyutlarda çalışılır.

İki tam günlük çalışma süresince, her bir uygulama için özel hazırlanmış müzik eşliğinde;

•Ruhumuzun, iç benliğimizin derinliklerine iniyoruz.
•Bizi aşağı çeken tüm olunuz kalıplarımızın farkına varıyoruz.
•Fiziksel ve ruhsal bedenimizi olumsuz yönde etkileyen ve ilerlememize sınırlar getiren tüm duygu ve düşüncelerimizden arınarak özgürleşiyoruz.
Sevmek ve affetmek nasıl yaşamımıza girer, birlikte deneyimliyoruz.
• Yaşamımıza olumlu düşünceleri nasıl alırız.

Müzik, meditasyon ve sizlerin muhteşem enerjisi ile kendimizi sevmeye ve hayatımızı iyileştirmeye mucizevi bir adım atacağız.

Sizinle deneyimlerimi paylaşmanın ve sizlerin de deneyimlerinizden yaşama dair yeni bilgiler öğrenmenin heyecanı ile buluşmamızı bekliyorum.

Heal Your Life® Hayatınızı İyileştirin” çalışması, kişisel gelişim bilgisi ve deneyimi anlamında her seviye için uygun bir çalışmadır. Her katılımcı bireysel bir deneyim yaşamaktadır.

Fatoş Görce kimdir?

Ben Fatoş Görce, bir genç kız annesiyim. Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Açık Öğretim Fakültesi Ekonomi bölümü Lisans eğitimi sonrasında, Boğaziçi Üniversitesi bir yıl süreli Pazarlama ve Satış Sertifika Programını tamamladım. İngiltere’de Canbridge Üniversitesi Yabancılar için İngilizce eğitim programını bitirerek “B+” derece ile ileri düzey tanımlanan sertifika almaya hak kazandım.

22 yıllık Kurumsal iş deneyimim sırasında ve sonrasında eş zamanlı olarak, ortak bilinçle dünyaya geldiğim anda başlayan evrensel hizmet ve şifa misyonumun farkındalığıyla devam eden bir içsel yolculuktayım.

Bireysel farkındalık ve uyanış atölye çalışmaları yönetiyorum.
Hayatımızı İyileştirmenin mucizevi tek anahtarı olan SEVGİ’nin formülünü anlatıyorum.

Yaşama dair yolculuğun adı SEVGİ ’dir SEVGİ olmayan ve SEVGİ ’ye hizmet etmeyen tüm olumsuz kalıplarımızı ve sınırlamaları dönüştürmek adına iç dünyamızda farkındalık yolculuğu yapıyorum / ve benimle birlikte bu yolculuğu seçen her dosta aracı oluyorum.
Deneyimlerimi ve iç sesimden akanları, Yuvaya Yolculuk dergisinde ve “İçsel Rehberlik” sayfamda kaleme alıyorum.

Gönüllü olarak yer aldığım projeler:

Kadıköy Belediyesi – Dönüşüm Atölyesi
Derviş Baba Deliler ve Abdallar Kahvehanesi – Sosyal Hizmet – Bütünsel Dönüşüm sohbetleri

Etkinlik ve Seminerler:
Kendini Sev, Hayatını İyileştir 2 Günlük ve 10 haftalık atölyeler,
Kendini sev, Hayatını iyileştir temel felsefesi, seminerleri,
Bireysel Motivasyon ve Farkındalık Atölyesi
IKurumlara yönelik, fatkındalık seminerleri,
Birebir Danışmanlık,

Kurumsal Deneyimim:
Banker Kastelli + Tasfiye Kurulu – İstanbul
Sabancı Holding Şirketlerinden:
Exsa Export Pazarlama ve Satış A.Ş. İstanbul
Çimento Grubu Başkanlığı – İstanbul
Çimsa Çimento San ve Tic A.Ş. Mersin

Katıldığım Eğitimler

Profesyonel Yönetim ve Liderlik,
Reklam ve Pazarlama,
İş Geliştirme ve Strateji Belirleme,
Evet ’e varmak,
Birey Olmak,
İki Nokta Dönüşümü – Matrix
Reiki Enerji aktarımı
Hayatınızı İyileştirin ®
Ruhsal Dönüşüm,
Oto Hipnoz.

Fatoş Görce
Lisanslı Eğitmen – İçsel Rehber

Tel: +90 532 462 08 04
e-posta: içselrehberlik@gmail.com
https://www.facebook.com/Jeremeyal
http://icselrehberlik.blogspot.com.tr/

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x