Hayatınızı İyileştirin Semineri

İyileşme yöntemleri, olumlamaları ve pozitif düşünce teknikleri mucizeler yaratan Dünyaca Ünlü Yazar, konuşmacı ve ilham kaynağı spiritüel öğretmen Louise L.Hay’in mucizeler yaratan, düşüncelerinizi, inançlarınızı ve duygularınızı pozitif yönde değiştiren “HEAL YOUR LIFE” ® Hayatınızı İyileştirin Semineri  8-9 Aralık 2018’de Hayalhanesi, Çatalçeşme Suadiye ‘de.

Hayatınızı İyileştirin Semineri

Kendinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve ne kadar çok sevildiğinizi fark edeceksiniz.

Louise L. Hay tarafından oluşturulan ve dünyada mucizeler yaratan 2 gün sürecek olan; (Heal Your Life® Workshops) Hayatınızı İyileştirin Seminerlerinde; bedeninizde, ruhunuzda, iş hayatınızda, bolluk ve bereketinizde aşk hayatınızda, ilişkilerinizde, ruhsal gelişiminizde, mükemmel sağlığınızda ve daha birçok alanda sizi kısıtlayan düşünce ve duygu kalıplarınızı; bilinçaltı kayıtlarınızı fark edeceksiniz. Hayatınız daha da iyi olmaya başlayacak.

İçinizdeki tüm negatif duyguların yerine en güçlü şifayı; sevgiyi seçecek ve kendinizin sonsuz şifa, zenginlik ve sevgi potansiyelini keşfedeceksiniz.  Sizde var olan, İçinizdeki huzuru ve mutluluğu ortaya çıkaracaksınız.

Kendinize ayıracağınız iki gün, sizler için sevgiye açılan muhteşem bir kapı olacak. Seminer sonunda katılım sertifikanız ve sevgi anahtarınız sevgi çemberi ile sunulacak.

30 Kasım 2018‘e kadar yapılacak kayıtlarda indirim avantajı olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Görüşmek üzere,

Fatoş Görce

Lisanslı Eğitmen – İçsel Rehber

Bilgi ve kayıt için

Tel: ++90 532 462 08 04
e-posta: içselrehberlik@gmail.com

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x