Niyetinin olmasına izin ver

Merkür, 14 Mayıs itibariyle istasyon derecesinden çıkıp düz hareketine başladı başlamasına ama 25 Mayıs’a kadar Satürn’ün yakın görünümü gezegenin doğal hızını halâ etkisi altında tutuyor. Özellikle 21 Nisan’dan itibaren ertelediğiniz ya da ilerlemeyen ticari, finansal konular, projeler yaklaşık 10 gün daha beklentinizi karşılayamayabilir.

Niyetinin olmasına izin ver

 

Bir yandan bu görünüm düşünce kalıplarına olumsuz etkiler yaratabileceği için değiştirmeyeceğimiz yolunda gitmeyen konulara üzülmek yerine Aswhini’nin şifa enerjisini kaçırmamak adına yalnızca kendi gücünüzle üstesinden gelebileceğiniz alanlara odaklanmak gerekiyor.
Merkür Aswhini’de fazlasıyla risk almaya gönüllü olduğu için 21 Mayıs’a kadar da spekülatif alanlarda sizi aldatmasına izin vermeyin.

22 Mayıs- 2 Haziran tarih aralığında Venüs yönetiminde olan yıldıza geçecek olan Merkür, ne pahasına olursa olsun yavrularını koruyan dişil enerji formuna dönüşecek. Ve bir yandan Venüs’ün huzurunu yakalamak bir yandan da içinizde kopan fırtınalar ve korkulardan kurtulmak için anahtar kelime “kendine eğil, kendini sev”

İbnül Arabi; Nefis var olan her şeyde O’na bizzat O’nun gözüyle bakar. Bu yüzden bilir ki, O’nu ve O’ndan başkası sevmez. Seven ve sevilen, arayan ve aranan O’dur.

Özellikle 22 Mayıs- 2 Haziran tarih aralığında bir niyet belirleyin. Sonra kendinize şu soruları sorun: Niyetimi destekleyen alışkanları nasıl oluşturabilirim? Kolaylıkla olmasına nasıl izin verebilirim? Basit düşünmeyi çalışın, olur mu

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir