Güneş tutulmasına doğru giderken

20 Temmuz tarihine kadar Satürn ve Ketu ile etkileşim halinde olacak olan Mars biriktirmiş olduğu öfkeyi kusmak için pasif agresif enerjilerle yolculuğuna devam edecek. Maalesef bu etki tüm dünyada terörist eylemlere, ayaklanmalara, doğal felaketler gibi birçok olumsuz olaylara yol açabilir.

Güneş tutulmasına doğru giderkenBireysel hayatlarınızda ise dürtüsel hareket etmek yerine konuları enine boyuna düşünerek hareket etmenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde sonrası pişmanlık! Ülkemiz adına bu geçiş ekonomiye dair her alanda hassas etkilenmesine neden olurken güçlü şirketler ve bu kişiler adına olumsuz haberler medyada yer alabilir.

Hali hazırda devam eden Merkür retrosunun etkilerini tetikleyecek olan 10 Haziran Güneş tutulması internet, sosyal medya gibi iletişim alanlarında aksaklıklara, kısıtlamalara neden olabilir.

10 Haziran Güneş tutulması “arayışın yıldızı” dediğimiz etkiyle gerçekleşeceği için bireysel hayatlarınızda önemli dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ülkemizin hastaneler, cezaevleri, gizli yapılanmalar, dış ilişkiler gibi hassas olan 12.evinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması uzun süredir gizli kalmış konuları karanlıktan aydınlığa çıkmasına neden olabilir. Muhalefet parti, liderler, medya- basın sektörü ve halkın alım gücü gibi konuları da hassas bir şekilde bu tutulmada gündemimize getirebilir.

23 Mayıs’ta başlayan Satürn retrosuna 20 Haziran’da Jüpiter de eklenince özellikle 5 Nisan itibariyle gündeminize gelen(pozitif ya da negatif) konular büyüme etkisini kaybedebileceği için sonbahara kadar çözüm üretme şansını yakalayabilirsiniz.

Son olarak (yatırım tavsiyesi değildir) Güneş tutulmasının etkisiyle gündeme gelecek haberler 15 Haziran sonrasında ve 20 Haziran Jüpiter retrosuyla birlikte bazı kripto paralar için yükselme başlayabilir. Ama yine de yaz ayları boyunca devam edecek olan Satürn retrosu borsalar, kripto paralar adına yaşanan çöküşün sonbahar aylarına kadar tamamen düzelemeyebileceğinin potansiyelini gösteriyor.

Aşkla

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir