NOVUS Yeni Dünya – Yeni İnsan – Yeni Bilinç

Evrende yalnız olmamız mümkün mü?

NOVUS Yeni Dünya – Yeni İnsan – Yeni BilinçBizim dışımızda bizden daha zeki varlıkların olması mümkün olabilir mi?

Farklı yapıdaki gemileriyle, farklı  yıldız sistemlerinden gelen ve dünya gezegeninde temas kurmak isteyen dünya dışı varlıkların gerçekliğini kabul etmek çok zor. Ancak değişik zamanlarda ve farklı yerlerde yaşanan olağan dışı gerçek olaylar, bu inanılması güç dünya dışı varlık temaslarını doğruluyor olabilir mi?

Bu gerçekliğe yıllardır bilim dünyası tarafından samimi ve tutarlı bir açıklama yapılması bekleniyor. Yalnızca Hollywood filmlerine malzeme olarak kullanılan bu konunun, belki de artık fantastik bir kurgu olmaktan çıkarılması gerekiyor..

Araştırmacı Yazar Erhan Kolbaşı’nın kaleme aldığı “NOVUS” adlı üçüncü kitabında, binlerce vaka içinden seçilen alıkonulma olaylarını yaşayan dünyalı insanların, temaslar sırasında yaşadıkları olaylar anlatılıyor.

Kitapta; alıkonulan kişiler üzerinde, bilinçleri yarı uyanıkken ekminezi yöntemiyle yapılan uygulamada kişilerin yaşadığı deneyimler anlatılıyor.

Temasçıların verdiği bilgilere göre; dünyalılar üzerinden yapılmak istenen mutasyonel sıçramalar, yeni kodlamalar, yeni formlardan bahsediliyor. Adeta Sümerler, Mayalar, İnkalar, Mısırlılar gibi uygarlıkların Popolvuh, Mahabharata veya Enuma Eliş’teki insanı yaratma mitlerinde anlatıldığı gibi.

Büyük bir sıçrama! Büyük bir teknoloji ve buna uygun bir beden ve zihin formu yaratmak isteniliyor.

Acaba günümüz insanının ilerleyebilmesi için yetersiz kalan bu “homo sapiens” formunun değiştirilmesi mi gerekiyor?

Yeni dünya düzeninde yeni insan için yapılan çalışmalar hangi aşamada? Bu geçişe hazırlanmak için gereken süremiz var mı?  Korkmamız gerekir mi? Bilinç ve farkındalık düzeyinin sevgi frekansıyla desteklenmesi bu geçişte kolaylık sağlayabilir mi?

Ve en önemlisi bu bulgular üzerinden elde edilen veriler, geleceğe dair yaşanacakların habercisi olabilir mi?

NOVUS Yeni Dünya – Yeni İnsan – Yeni BilinçTemasçılar…

Onların bilinçaltlarının derinliklerine gizlenmiş alıkonma anılarını yüzeye çıkartmak üzere başladığımız bu zorlu yolculukta önümüze serilen bilgiler beklentilerimizin de ötesine geçti. Onlar, adeta insanlığa bir mesaj ulaştırmak için bir araya gelmişlerdi.

Elde edilen veriler; gezegenimize doğru yaklaşan büyük değişimlere, dünyadışı temaslar bakımından yakın geleceğe, temasçıların bu olağanüstü dönemde üstlenecekleri misyonlara, alıkonma olaylarının hızlanmasının sebeplerine, perde arkasında yapılmakta olan devasa hazırlıklara ve melez programına ışık tutan en güncel bilgilerin olağanüstü bir dokümantasyonunu oluşturdu.

Anlaşılan o ki, bu gezegen herkesin uyanması için daha fazla bekleyemeyecek ve yoluna uyananlarla devam edecek. Artık her bireyin, derhal yapay gündemden kendisini sıyırıp şapkasını önüne koyması gerekiyor. Büyük dönüşüm, dev bir tsunami benzeri vibrasyon dalgası şeklinde gezegenimizin ufkunda belirmiş durumda! Hâlâ uykuda olanları şiddetle sarsacak bir güçle yaklaşıyor.

Bu dönüşüm, Homo Sapiens’in görkemli bir finalle sahneden çekileceği ve yepyeni bir insan türünün yeryüzünde hüküm süreceği bir devrenin başlangıcı anlamına geliyor.

Yakın gelecekte yaşanacak olanlar, gezegenimiz ve insanlık için tam bir “kozmik devrim” olacak… O gün, yeni devreye geçişin içsel ve dışsal sarsıntılarının sahne aldığı, ama kozmik bilgeliğin ilk ışıklarının da tüm ihtişamıyla dünya ufkunda yükseldiği gün olacak…

O gün, her zerresine kadar dejenere olmuş mevcut insan uygarlığının, yenisine yol vermek üzere, tüm köhnemiş yapılarıyla birlikte çökeceği gün olacak…

O gün, gökyüzünün ışıklı habercilerinin, evrensel yasalar gereğince kendilerini açık şekilde insanlığa tanıtacakları gün olacak…

Ve o gün “YENİ” bir gün olacak…

 

ERHAN KOLBAŞI

Araştırmacı – Yazar

NOVUS Yeni Dünya – Yeni İnsan – Yeni Bilinç

1966 İzmir doğumlu olan Erhan Kolbaşı Dışişleri Bakanlığı’nda 25 yıl süreyle İdari Ataşe, Yardımcı Konsolos ve Konsolos olarak görev yapmış, 2016 yılında Dışişleri kariyerini noktalamıştır.

Özellikle Washington, DC ve New York görevleri sırasında, 8 yıl boyunca, dünyadışı uygarlıklara ilişkin yeni bir sosyal bilim disiplini olan “exopolitika” alanında araştırma ve faaliyetler yürüten Exopolitics Institute (Exopolitika Enstitüsü) bünyesindeki program ve çalışmalara katılan yazar, “UFO Fenomeni ve Dünyadışı Uygarlıklar” konusuna dair bir çok makale kaleme almış ve sunumlar yapmıştır. Erhan Kolbaşı, 2016 Ağustos ayında Exopolitics Institute üyeliğine seçilmiştir.

“Galaktik Diplomasi” isimli kitabı 2016 yılında, “Kozmik Dokunuş In Vitro” kitabı ise 2017 yılında yayınlanmış olan Kolbaşı, kitaplar, konferanslar ve sunumlarla, dünyadışı uygarlıklarla ilişkiler konusundaki bilincin yükseltilmesi yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yazar ayrıca, Akdeniz Üniversitesi bünyesindeki bir sosyal sorumluk projesi olan “60+ Tazelenme Üniversitesi”nde bir dönem exopolitika/ufoloji dersleri vermiştir.

Kolbaşı, yakın dönemde, FREE (Dr. Edgar Mitchell Foundation for Research into Extraterrestrial Experiences) Vakfı’yla işbirliği halinde, dünyadışı temaslara ait verilerin sosyal bilim metodolojisine dayalı olarak ders programı haline getirilmesi amacı taşıyan bir proje üzerinde çalışmaktadır.

Erhan Kolbaşı, gerek ABD’de, gerekse Türkiye’de çok sayıda alıkonma ve bireysel temas vakası üzerinde de çalışmış olup, konuya dair araştırmalarına veri analizi ve ekminezi seanslarıyla devam etmektedir.

 

NOVUS Yeni Dünya – Yeni İnsan – Yeni BilinçCBN YAYINCILIK

Telefon: 0216 342 99 33

E-posta: cbnkitap@gmail.com

Web: www.cbnkitap.com

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x