İnsanlığın Gizemli Tarihi Seni Nasıl Etkiliyor, Biliyor Musun?

Tapınaklar, diskler, yazmalar ve kimsenin haberinin olmadığı gizli anlaşmalar… İnsanlığın bugün geldiği nokta, bahsedildiği gibi bir üst aklın projesi olabilir mi? Siyaset, sağlık, ekonomi, gıda gibi hayatımızı doğrudan etkileyen dinamikler gerçekte birilerinin planı olabilir mi? Ya tıpkı fantastik filmlerde gördüğümüz gibi iyi ile kötünün savaşında ezilen çimenlerden farksızsak?

Aasma Estefan - Uyanış

Masum olmanın zarar görmemizi engellemediği bu dünya gerçekliğinde, iyinin yanında olmak ve orada saf tutmak kolay değil ama yine de mümkün. Uzun yıllar boyunca yazdığı blog yazılarıyla binlerce okura ulaşan Aasma Estefan, Yazardan Direkt etiketiyle çıkan ilk kitabı Uyanış Rehberi ile hayatımızı etkileyen negatif enerjileri ve sürekli maruz kaldığımız olumsuz etkilenmeleri bertaraf etmenin yollarını anlatırken, tarihin gizemli olaylarından ve insanlığın karanlık odalarından geçiyor.

Adeta yaşamın kara kutusunu açan bu kitapta paralel evrenler, reenkarnasyon, uzaylılar, ruhsal kara delikler, enerji temizliği, arınma gibi sıra dışı kavramlar büyük bir açık sözlülük ve cesaretle irdelenirken, farklı yöntemler ve bakış açılarıyla, farkında olmadan etkisi altına girdiğimiz kötü enerjilerden azade olabilmenin yolları anlatılıyor.

Son derece ürpertici ve akıllara durgunluk veren içeriğiyle Uyanış Rehberi özellikle spiritel bilgiler konusunda sınırlarda gezinmeyi seven okurlar için…

 

Kitap hakkında daha fazla bilgi almak için

Serda Kranda Kapucuoğlu

Yazardan Direkt

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir