Okültizm Ve Enerji

Geçmişten Bugüne Gizemcilik, İlgi Alanları Tradisyonları
Ferda Ercan Uyulan
”Gizli Öğretilerden Hakikat Arayışına Uzanın!”

”İnsanı, doğayı ve aralarındaki ilişkileri inceleyerek, enerji alanlarındaki frekansların, belli uygulamalarla etkilenebilir olduğunu savunan Okültizm, gizli öğretilerin bir sanat halinde çalışılmasıdır. Kendisini yeniden biçimlendirmesi gereken insan, içsel bir simya ile Hakikat bilgisine varmayı hedeflemelidir.”

Okült alanlara ve gizli öğretilere ilgi duyanlar için, bir portal. Maji, büyü, simya ve diğer tüm gizli yöntemlerle hep elde edilmek istenen Güç.

Davetlerle, törensel maji ile, ritüellerle çekilerek gönderilmesi, kullanılması amaçlanan Enerji.

OKÜLTİZM VE ENERJİ
OKÜLTİZM VE ENERJİ

Okült alanların tehlikeli, saptırılmış yönleri ve Pop Okült olarak aşılanan varyasyonların taşıdığı sakıncalar.

Gizeme biraz daha yaklaşmak, geçmiş zamanların içrek bilimlerine, Majikal, Hermetik, Arketipsel, Astrolojik, alanlara uzanmak, Batıni bilgilere, ardından, son teorik fizik kuramlarının büyüsüne ve holografik evren anlayışının sonuçlarına bakabilmek için, içerikte 7 ana Bölüm ve 70 kısımda;

‘’ Maji Sistemleri, Tradisyonel Ezoterizm, Mistisizm, Masonluk, Tibet Ölüler Kitabı, Therianthrophy, Exorcism, Karabüyü, Abramelin’in kutsal büyü kitabı, Güç yüzükleri, Cinler, Elementaller, Teistik Satanizm, Sonsuz yaşam ve ruh, Simya ilmi, Hermetizm, Demonology, Angelology, Havass, Gnostisizm, Grimoire’ler, Goetia, Neopaganist Akımlar, Wicca, Arketiplerin Enerjileri, Ölü Adlar Kitabı, Morfik Alanlar, Dualar ve Kader, İnsan için felsefi tıp, Tarot Sembolizmi, Gizli Gücümüz, Alemlerin Tek Sırr’ı, Gematria, Görünen her şeyin teorisi gibi konular ve birçok öğreti yer almaktadır.

Türlere gizli dönüşümün psişik ve fiziksel yönlerinin incelenmesi, fizik değişim olmaksızın edinilmeye çalışılan ham enerji. Elementaller adı altında; diğer boyut varlıkları kapsamındaki yaratımlar, enerjilerinin kullanımı. Exorcism ile; Roma Katolik Doktrini’nin en dikkat çeken Şeytan Çıkarma Ritüeli’nin kapsamlı incelemesi. Tanrılar ve Tanrıçaların enerjilendirilme nedenleri ve kayıtlanmış enerjilerin hareketi de kitapta yer alan bilgilere dahil edilmiştir.

OKÜLTİZM VE ENERJİ

“Geçmişten Bugüne Gizemcilik, İlgi Alanları Tradisyonları”

Ferda Ercan Uyulan
Lotus Yayın Grubu / İnceleme – Araştırma Dizisi
Kategori: Araştırma / Mistisizm / Ezoterizm
Sayfa sayısı: 608

Birinci Baskı:  Şubat 2012
İkinci Baskı:    Şubat 2014
Üçüncü Baskı: Şubat 2017

 

www.facebook.com/okultizmveenerji

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x