Sevgi Olmak İçin Yeniden Doğ

Her duyduğumda çağrını geldim koşa koşa her zerremi yanıma alarak ruhumla bir oldum sen her tınladığında kulaklarımda. Ne var ki geldiğim tüm yollar kayboldu bir anda. İzlerini bulamadım ve hangi yönden gideceğimi bilemedim. Sana tekrar kalbimden geleceğimi bilemedim. Tek ama benim tamamen kapattığım en ışık dolu yoldu. Şimdi o şeffaf perdenin arkasından görüyorum silüetini. Ve şu anda karşımdasın. Seni görüyorum ve algılıyorum.

Sevgi Olmak İçin Yeniden Doğ

Yansıman tamamen kalbimden geçen o ince tiz ama güçlü ışık hüzmesinden geliyor. Görüyorum. Seni gördüğüm gibi kendime de bakıyorum. Göz bebeklerinden en derine iniyorum. Orada birlik var beraberlik var tek değil ama tek kalp gibi birlikte atan başka yürekler var.onları duyuyorum. Onları kabul ediyorum. Onlar ve ben aynıyız. Ayrı değiliz, aynıyız. Öfke değiliz, sevgiyiz. Köstek değiliz desteğiz. Bu yolu yeniden inşa ettim. Yeniden yaktım ışıkları. Yeniden çizdim rotayı ve yine sizi buldum. En güvenli yere koydum tam gönül kapısında tam ışığın her daim olduğu yere. Lakin yar olan yaradan olan hak getirdi. Hak verdi ve hakikati bir parçada olsun tattık birlikte. Panellerden geçtik. Ne olduğumuz yolunda kendimizi deneyimlemeye devam ediyoruz. Beraber olmak ve geçmek eşikten her hücre bunun için çalışıyor. Her hücre kendi bilincini açmaya ve yükseltmeye çabalıyor. Cevaplar alıyor sorular soruyor. Öğretmenler buluyor öğrenci oluyor.

Saf olanlar bilincini henüz kirletmeyenler gelen rüzgarları saf bilinç ile kabul ediyor. Yüreğinde nedenini bildiği hiçbir şeye karşı çıkmayan bu saf bilinçlerin her biri her an için birer anahtar niteliği taşıyor. Doğru kapıyı bulduklarında onu aktive ettiklerinden bir çoğunun kendisinin bile haberi yok.

Onlar sadece oldukları şeyi sergilemekteler. Onları yöneten yüreklerindeki o saf sevgiye bağlı olan vicdan yani tanrısal bilinç kanalıdır.

Geri geri gelmekten bir şey kazanamazsınız. Zamanında deneyimlediğiniz her şeyi olduğu gibi orada bırakın ve şu ana odaklanın. Eleştirilerden sıyrılın. Fakat aklınızı da kullanın. Araştırın sorgulayın ve kalbi zekanız ile dengeleyin.

Biz buyuz. Bu zamanda en çok ihtiyacınız olan saf bilinciz. İçinizdeki saflığa tutunun başka hiçbir şey için hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir