Çeyrekse bozdurup harcayın

“Altın mı bu çeyrekleri yarımları biriktirip tamlayalım?

Çeyrek bir ilişki ise sizde bozdurup harcamaktan korkmayın. Emin olun çok daha mutlu olacaksınız.”

Çeyrekse bozdurup harcayın

Çeyrek ilişkiler, yarım yamalak el altında tutulan hayatlar. Biri olmazsa diğeri. Elinden bir uçanla bir de kaçanın kurtulduğu sözde çapkın aslında çarpık eğri dişli ilişkiler.

“Aşk kırıntısı ile yetinmeyin siz kuş değilsiniz, ziyafet sofralarını hak ediyorsunuz.”

Mesaj yazıyorsun saatler sonra cevap yazıyor, emin ol o yalancının hayatında senden daha önemli birisi var. Onun ama ile başlayan bütün açıklama cümlelerini çöpe atabilirsin.

Seninle fingirdemek ama hiçbir şekilde hayatına dahil etmemek istiyor bu yüzden seni çevresiyle tanıştırmıyor. Bu ilişkinin sorumluluğunu alacak karakteri yok. Emin ol o yalancı seni oyalıyor. Ve kesinlikle evlenmek falan istemiyor.

“Şiirlere konu olacak insanlara konusuz film muamelesi yapılmaz.”

Sadece işi düşünce

bir yerleri sulanınca

tutkuları kabarınca

duyguları ateş alınca

nefsi hortlayınca sizi hatırlayan size

“Konusuz film” muamelesi yapan “naber nasılsın üzerinde ne var…?’la  başlayan muhabbetleri yapan kemirgenleri hayatınızdan engelleyin.

Seçeneğin sonsuz olduğu sanal ilişkiler. Seçenek çokça arka planda bolluk enerjisinin yanında değerbilmezlikte olur.

“Duygu duvarınızı kemiren fareleri içeriye girmesine izin vermeyin çünkü onlarda bir farenin yapması gerekeni yapıyorlar.”

Gelelim kesinlikle uzak durulması gereken evli olan gri tilkilere; karısı evde ona çok kötü davranıyor, anne ve babası hastalanmasın diye boşanmıyor, aslında evde çok mutsuz, karısıyla cinsel hayatı yok, evden taşınmak istiyor ama parası yok, çocuklarının psikolojik problemleri var.

Bak bunlar fino köpeği gibi karısının etrafında dört dönmüyorlarsa gel parmaklarımdan birini kesip sana vereyim. Bunların tek amaçları haremlerine birisini daha ekleyip hayattan alabildiği kadar zevk almak. Motto şu; sonunu düşünme, keyfine bak, kullan at, dölleyebildiğin kadar dölle. Bak işte erkek hayvanlarının bilinçaltı gri tilki.

Gerçekten seven ve sevilen insanları gördüm kardeşlerim onların kalpleri gözlerinin içinde atıyordu. Gülüşlerinde melekler dans ediyordu. Pırıl pırıl ışıldayan dereler gibiydi gözlerindeki ışık.

“Aşk kırıntısı ile yetinmeyin siz fare değilsiniz, ziyafet sofralarını hak ediyorsunuz.”

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir