Deniz Kızı Limanı Kitabı

Deniz Kızı Limanı Kitabı sevgi ve pozitif enerji üzerine betimlemelerden oluşmuş bir kitap. Birlik enerjisiyle yazılmış. Çevremize ne kadar pozitif enerji yayarsak hem kendimizin hem de başkalarının mutluluğuna o kadar katkıda bulunuruz felsefesiyle yola çıkarak Cüneyt Oktay ve Deniz Nur Oktay facebook paylaşım sitesi üzerinde ‘ Deniz Kızı Limanı’’ adlı bir grup oluşturmuşlar. Ben de bu güzel insanlarla bu grup sayesinde tanıştım.

Bir süre sonra harika bir proje sundular. Grup içinde bir çok güzel yazı paylaşılıyordu ve sayfayı oluşturan Sevgili Cüneyt Oktay ve Deniz Nur Oktay’ ın emekleriyle bu güzel kitap doğdu.

İçinde benim de yazılarımın olduğu kitapta Deniz Kızı Limanı sakinleri olan üyelerin kaleme almış olduğu şiir, makale,özdeyiş, deneme gibi eserler bulunmaktadır.

Bu kitap Türkiye’ de sosyal paylaşım platformu üzerinde bir grubun oluşturduğu ender örneklerden biridir. Bir paylaşım platformu içinde hayata güzel bakmayı seçen, bunu dile getiren ve yazan insanların oluşturduğu enerjisi yüksek ve birlik enerjileri içeren bir kitaptır.

Ayrıca tüm geliri Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ ne bağışlanmış olması nedeniyle de sosyal sorumluluğunu yerine getirmeyi amaçlayan bir kitaptır.

Pencereden baktım ki ne göreyim?

Ben! Bana bakıyor diye başlıyor Cüneyt Oktay dizelerine…

Bir başka yazar arkadaşımız Aytaç Özüdoğru:

‘Maksat resmin arkasına geçmekti,

Bir cam gibi kırıp dökmeden! diyor.

Rasih Egeli, Sevgi içinizde değilse eğer, onu yüreğinizde taşımıyorsanız; nereye giderseniz gidin asla bulamazsınız diyor.

Ahmet Çeşmebaşı,  Arzu halimiz bülbül olmaktır Gül’ ün peşinde diye sesleniyor.

Yelda Çetiner, Herkesin yüreğinde görünmez kanatlar var diyor.

Esra Erdoğan Aşk, ‘bir’ olunca tam ve bütün olma hali ile ‘ yükseliş’ yolculuğu başlar diyor.

Kendinden kendini doğuran hayat  diyor sözlerinde İlknur Akgül…

Sonuçlar sebeplere

Sebepler sonuçlara gebe

Hepsini at bir yana

Sevgidir geriye kalan

diye devam ediyor Deniz Nur Oktay

Ve ben Funda Mumcuoğlu, ‘Denizin içinden usulca yanaştın mı limana ilahi aşkın kokusu gelir burnuna’… diye sözlere devam ederken Deniz Kızı Limanı’ndaki güzel enerjiyi bir nebze de olsun hissedebilin yüreklerinizde istiyorum.

Daha nice yazarlar yazılar var Deniz Kızı Limanı Kitabı’nda… Emekleri için Oktay ailesine teşekkür ediyor, yazar dostlarıma yüreğinize sağlık diyorum. Daha nice projelerde buluşmak üzere…  Kitabın oluşum sürecini Cüneyt Oktay’ ın hazırladığı eşsiz videoda izlemek için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

Omurilik Felçlileri Derneği’ ne yapılan bağışa destek olmak istiyorsanız lütfen kendi sayfalarınızda bu yazıyı sizler de paylaşın. Paylaştıkça daha çok kişiye ulaşacağız el ele…

İçinizdeki ayna sevgiyle parlasın.

 

 

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x