Festiva – Doğal, Sağlıklı ve Bilinçli Yaşam Festivali

Bugüne kadar İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de düzenlenen 36 festivale bir yenisi daha ekleniyor. 2017 bahar festivali yepyeni bir mekanda, Deniz Müzesi, Beşiktaş’ta 5-7 Mayıs’da Festiva Organizasyon  tarafından gerçekleştiriliyor. 2012 yılından beri Festivalin Radyo Sponsoru olan Radyo Voyage dünya müziklerinden seçilmiş nefis örnekleri paylaşmak üzere bu festivalde de yer alıyor.

18inci senesine giren NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali’nde doğal ve sağlıklı yaşam temasının geniş yelpazesinde yer alan tamamlayıcı tıp, kişisel gelişim, tıbbi bitkiler, sağlıklı beslenme, ekolojik yaşam bilinci gibi çeşitli konular uzmanlar tarafından işleniyor.  7inci yılına giren Beyinden Bilince Yolculuk’ta ise nöroloji, psikiyatri, tıp, psikoloji, fizik, biokimya gibi çeşitli bilim dallarından, davranış bilimleri ve kişisel gelişim alanından uzmanlar beyin ve zihnin işleyişini ve bilincin doğasını anlatan konuşmaları ile yer alıyorlar.

6 Mayıs, Cumartesi akşamı Shamoon Grubu tarafından Şaman Ruhu ve Ritimleri ile Doğaçlama Müzik etkinliği izlenebilir. 7 Mayıs, Pazar günü ise İlkay İtkü “Aiki: Samurayların İç Enerji Çalışması”nı sunuyor. Festival süresince 20’ye yakın konuşmacı yeni çıkan kitaplarını izleyiciler için imzalıyorlar.

NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali

Yoğun programda yer alan konuşmacı  ve konulardan arasında, festivain açılışı yapacak Dr Ender Saraç Sağlık Astrolojisi’ * Cem ŞenBilinmeyeni Nasıl Bilebiliriz?* Prof Dr Türker ŞahinerAlzheimer’ın Sırları’ *  Gençlik Mucidi Ertuğrul AkbayYaşlanmaya Siz de Dur Deyin’ * Yüz Dedektifi Sevgi Karaca ‘Çin Yüz Okuma Sanatı: Yüzünüzdeki 100 mesaj ve 100 şifre’ * Prof Dr Kemal Nuri ÖzerkanAkupunktur, Hipnoz ve Tamamlayıcı Tıp ile Sağlıklı Yaşam’ * Op Dr Akif Poroy ‘Beyin, Cinsellik ve Tantra’ * Doç Dr Haluk Berkmen ‘Sağ-Beyin Sol-Beyin Farkı’ *  İlkay Sevgi TemizalpDoğu ve Batı Felsefesinde Bilincin Yolu ve Kuantum Keşifleri ‘ * Haktan AkdoğanYeni Kozmik İnsanın Doğuşu ve Bireysel Temaslar’ * Uzm Ecz Ayşegül Cennet ‘Manyetik Terapinin Beden Enerji Dengesi Üzerindeki Etkileri’ * Owen James (ABD) ‘Şifa ve Bütünlüğe Giden Yol’ * Elçin Oflaz ‘Arınırken Nasıl Lezzetli Beslenip Fit Kalırız’ ve diğerleri sayılabilir.

FESTİVAL PROGRAMI için: http://bit.ly/2eMYYG8

Festival üç gün boyunca 10.30-19.30 arası ziyaret edilebilir. Giriş bileti 25 TL olup, gün içindeki tüm seminerler, etkinlikler ve ücret belirtilmeyen tüm workshoplar dahildir.
 
Yeni bir mekanda, yararlı ve verimli bir festivalde doğayı ve doğalı sevenlerle buluşmak dileğiyle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x