Anunnakiler – Gök Türk


Güneş Sistemimizde Planet X adında bir gezegen daha mı var?
Planet X gezegeni Dünya’ya doğru mu geliyor?
Planet X olarak adlandırılan bu yeni gezegen Sümerlilerin Nibiru’su Babillilerin Marduk’u olabilir mi?
Nibiru ile Planet X aynı ise Sümerlilere göre bu gezegende dünyadışı yaşam mı var?
Nibiru-Planet X’te yaşayanlar Sümer’in Yüce Efendileri ANUNNAKİLER mi?
ANUNNAKİLER dönüyor mu YOKSA hiç gitmediler mi?

Hepsi bu kitapta…
“Sümer’in Göksel Ataları ANUNNAKİLER” Gök Türk

Anunnakiler
Hemen her kültürün geçmişinde çeşitli görevleri olan insan benzeri tanrılar vardır. Tüm bu tanrılar bir araya getirildiğinde görülür ki aslında temeli Sümer’de olan tanrılar grubunun çeşitli kültürlerdeki farklı isimlerdeki yansımalarıdır. Sümerliler, tanrılarına “Gökteki Büyük Tanrı An’ın Ardılları” anlamına gelen “Anunnakiler” demişlerdir ve gökten gelip kendilerine medeniyeti onların verdiklerini özellikle belirtmişlerdir. Bu kitap işte her kültürde bulunan, kayda geçen yarım milyon tabletin birçoğunda bahsedilen bu Anunnakiler’in aslında “Uzaylı Atalarımız” olduklarını önermektedir. Ülkemizdeki önde gelen Anunnaki araştırmacıların birisi olan, bu konu da iki kitap yayınlayıp, eğitimler veren, blog ve sayfalarla yüzlerce yazı paylaşan Gök Türk, son zamanlarda dünyada en çok konuşulan uzaylı türü olan “Anunnakiler”i ülkemizde ilk kez kapsamlı bir incelemeye tabi tutuyor.

Güneş Sisteminin bugünlerde keşfedilmeyi bekleyen en dış gezegeni Nibiru/Planet X’ten 445 Bin yıl önce dünyamıza gelmiş olan Anunnakiler’in 4 Bin yıl önce gittikleri birçok kişi tarafından savunulmaktadır. Bu görüşü paylaşanlara göre Anunnaki tanrıları bu yüzyılda geriye dönmekte, Mezopotamya ise onlar için hazırlanmaktadır. Acaba gerçekten gittiler mi?

Gök Türk ise bu kitapla Anunnakilerin hiçbir zaman gitmediğini ve şu anki dünya sisteminin onların eseri olduğunu örnekleriyle anlatmaktadır.

Yazar Hakkında

Gök Türk müstear ismiyle yayın hayatına giren Şafak Bayraktutan, 1980 Artvin doğumlu.
İlk orta lise eğitimini Bursa’da, ünv eğitimini İzmir’de, yüksek lisansını İstanbul’da tamamlayan yazar halen eğitimci/yazar olarak hayatına devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Eserleri:

2014-Amon Ra Uzaylı Bir Prensin Yaşam Öyküsü
2016-Son Çağrı Anunnakilerle Temas
2017-Sümer’in Göksel Ataları Anunnakiler

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir