Geçmişe Şifa Vererek Geleceği Yaratmak

Aile Enerjileri: Geçmişe Şifa Vererek Geleceği Yaratmak
26 yıldır Enegram, EFT, Human Design, Homeopati gibi pek çok konuda eğitim alan, koçluk, yazarlık ve öğretmenlik yapan Deborah Donndelinger, araştırmaları sonucunda her insanın kendi kendine uygulayabileceği “Aile Enerjileri” adını verdiği sistemli bir yaklaşım geliştirmiştir. Aile Enerjileri; Aile Diziminin ve Duygusal Özgürlük Tekniklerinin (EFT) özgün bir karışımıdır.Bu karışım bugün yolumuzu tıkayan aile dolaşıklıklarının çözülmesine sevgi dolu ve etkin bir yaklaşım sunar.
Ne arıyoruz?

aile enerjileriGünümüzde birçok insan kendisini daha tamamlanmış ve daha huzurlu hissetmek istiyor. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve manevi olarak kendilerini daha iyi duyumsamak için farklı iyileşme, kişisel gelişim ve manevi yöntemler kullanıyorlar. Bazı yöntemler işe yarıyor, bazıları yaramıyor. Aramızda çok az insan yaşamlarını sonsuza kadar değiştiren aydınlanmayı deneyimlemiştir. Geri kalanlarımız, huzura giden yoldaki engelleri adım adım, parça parça kaldırmak için çalışmaya devam etmektedir.Ancak halen, kendimizi mutlu, başarılı ya da tamamlanmış hissetmiyoruz.

Kayıp Parça Ailede…

Kayıp parça ise genellikle örgütlülüğün bir üst düzeyinde, Aile Diziminde ya da aile sistemi denilen yerdedir. Özünde bu kitap, ailelerimizin ve soyağacımızın özünde bulunan sevgiyle tekrar bağlantıya geçmek için bir çağrı, kendimizi kavrayışımızdan, köklerimizi ve aile bağlarımızı deneyimleme biçimimizden kaynaklanan kısıtlanmaları iyileştirmek için kendi kendimize uygulayabileceğimiz ve sonuçlarını hissedebileceğimizpratik bir kılavuzdur.

Bir Profesyonelden

Bir Aile Dizimi uygulayıcısı olarak bu çalışmanın sadece ona katılabilen çok küçük bir azınlığın faydasına açık olmasından hicap duymuşumdur.

Özellikle kendi tarihiyle sağlıklı bir yüzleşme yapamamış bir toplumun bireyi olarak içsel sorunlarımızın pek çoğunun köklerinin aile dizimi ile çözümlenebilecek meseleler olduğunu  ben şahsen gözlemleyebiliyorum. Ancak bu çalışmaya katılmak ve faydalanmak için normal koşullarda belirli bir miktar paraya sahip olmak, aile dizimiyle tanışmış olmak,yeterince süre buna hazır hissetmek, bir grup tanımadığınız insan önünde kendinizi savunmasız ve açık bir şekilde ortaya koymak, belirli bir grup insanın aynı zaman ve mekanda bir araya gelmesi vs. gibi pek çok faktörün bulunması gerekmektedir.

Aile Diziminin on binlerce insana en kısa sürede ve en ideal şekilde ulaşabilmesinin artık (tüm bunlara gerek duymayan) çok pratik bir yolu var. Aile Enerjileri kitabı şifacılık ve danışmanlık kariyerine EFT (Duygusal Özgürlük Teknikleri) ile başlayıp, sonrasında Aile Dizimi çalışmalarına da başlayan bir danışmanın her iki tekniğin en güçlü yanlarını birleştirmesiyle oluşturduğu bir yöntemin adı.

Bu yöntemle EFT noktalarına Aile Dizimi açısından oluşturulan cümlelerle yapılan uygulamalarla istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar enrjisel temizleme çalışması yapabileceksiniz. Aile Diziminin yerini dolduracak değil, onu tamamlayacak ve yaygınlaştırıp derinleştirecek bir yöntem…Ve kitlelerin bu yöntemi kendisine uygulaması sayesinde belki daha da ötesini merak edeceği ve Aile Dizimi çalışmalarını da destekleyecek bir adım…

Sonuçta ülkemiz yıkılmış bir imparatorluğun üzerine kuruldu ve bu toplum göçlerden ve yokluklardan çok çekti. Her birimiz tarihteki bu yıkımları içsel olarak taşıyoruz ve büyük oranda yıkımın etkileriyle birbirimize güven duymakta zorluk çekiyoruz…

Ülkemizdeki her bir bireyin en azından bu kitap ile geçmişi şifalandırmaya başlayarak geleceğimizi yaratmaya başlayacağı umudunu taşıyorum. Bu kitap da böyle bir sürece hizmet edecek güçlü bir araçtır.

Kitap Hakkında

Aile Enerjileri : Geçmişe Şifa Vererek Geleceği Yaratmak
Yazar: Deborah Donndelinger
Sayfa sayısı: 224
Kitap boyutu: 13,5 x 21 cm
Kapak: Mumlu Selefon Kapak
Dili: Türkçe
Fiyat: 17 TL
Dağıtım Tarihi: 8 Ocak 2016
Yayınevi: Ganj Yayınları

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir