Meleklerden Yeni Yıl mesajı

Merhaba! Sizleri sevgi, lütuf ve iyilik ile alçakgönüllü huzur ile gülümseyerek selamlıyoruz, biz büyük melek koalisyonundan, tek bir beden olarak düşünebileceğiniz baş melek topluluğuyuz ki, bizim vücudumuz yani varlığımız sizler ile iç içedir.

Dostlar kimi zaman meleklerle konuşmanın mümkün olmadığını söylüyorsunuz, kimi zaman bunun imkânsız olduğuna inanıyorsunuz ama bir saniyeliğine lütfen durun ve düşünün, Allah, Yaratan, melekler, siz, hayvanlar tüm var oluş BİRdir. Sevgi bu birliğin anlaşılabileceği duruştur, sevgi bozulduğunda birlikten kopuşlar olur, sevgi sıcak ve esnektir, bir biçimi yoktur tersine biçimleri içinde eritecek kadar sıcak ve etkileyicidir çünkü o ÖZDÜR, SİZİN BİZİM özümüz…

Kardeşler, her birimiz BİRlikte isek, Allah ile konuşmak kolay ise, Yaratan’ın ışığını çıplak gözlerle görmek, sevgiyi çıplak yürekle, aşkla hissetmek, fiziksel bedeninizde tam şu anda bizim sıcaklığımızı, avuçlarınızda, yanaklarınızda, yüreğinizde hissetmek mümkün olduğu gibi konuşmak, iletişim kurmak da mümkündür.

Saat 11:11, Yani 11 geçiş kapısının açılması ile bu mesajın etkisinin 1 dakika olarak belirlenen dünyasal düzeydeki düzlemler arası geçiş zamanında kat kat ve kat artıyor, tüm deneyimler daha güçlü kayıtlar olarak işleniyor bilgi havuzunuza…

Para dileyin bizden, biz de size gösterelim, hatırlatalım gerçeği;

Gerçek bir ağacın kendi doğumuyla beraber güneşi ve suyu bulması, üstüne bir de suyu yaratan, güneşi besleyen döngü ile bir olması gibi, sizler de fiziksel bedenlerinizde aynı gezegen koşulları içinde konforlu ve rahat yaşamak üzere tasarlanmış bu harika bedenlerin ihtiyacı olan tüm parayı kendiliğinden aldığı bir yaşam boyutundasınız.

 

Meleklerden Yeni Yıl mesajı

Şuna kulak verin, eğer böyle olmasaydı; hayat güvenilir olmaz. Güven yoksa sevgi nasıl mümkün olabilir? Sevgi yoksa canlılar gelişemez, sevgi yoksa sıkışık kalır ve bir adım dahi atamayız, diğer düşük frekansların içinde yaşam mümkün değildir.

Aşk dileyin, talep edin. Meleklerinizden sevgiyi deneyimleyebileceğiniz, tek vücut olup kutsal olacağınız, saygıdeğer, heyecanlı, aşk dolu, yumuşacık sevgilinizi talep edin.

Geçmişte ne olduysa oldu, aslında geçmiş zaman size bir olay zinciri gibi görünen illüzyondur. Geçmiş olay zinciri aslında yorumlanmış olaylardan oluşur, geçmiş de bugün de tek bir ders ya da his için yaşandı; SEVGİ.

Yeryüzünün, gökyüzünün, ruhların, ışık boyutunun, sonsuz yaşamın, özgürlüğün besini SEVGİ.

Şöyle bir durup karar verin, 2018 yılında yaşamdan ne talep ediyorum?

Neyi deneyimlemek ve bu gezegene de tüm boyutlara da bu deneyimi vermek, ifade etmek, hangi deneyimin temsilcisi, hangi duygunun, hangi enerjinin taşıyıcısı ve merkezi olmak istiyorum?

Kalbinize güvenin, bırakın gerisini, krallığımızda halledelim, her birimiz, tam şu anda sevgi ile evdeyiz ve güvendeyiz.

Düşünceler aracılığı ile yaratılan Matrix boyutudur fiziksel dünya, neyi deneyimlemek seçiyorsanız burada onu yaşıyorsunuz.

Diğerlerine bakarak ama hayat böyle olamaz, benden başka kimse bunu bilmiyor! diyebilirsiniz. Ama bir dakika!

Bu realiteyi de yaratan siz değil misiniz?

Acaba bu kıtlık bilincinin bir parçası olabilir mi?

Sonuçta aklınıza gelen bu fikrin geldiği bir yol var ve o yolda bu fikri yayınlayan insanlar ve varlıklar var.

Bu mesajı yazan bir el, bunu okuduğunuz bir dergi ve bu konuya dahil olan dünyada milyonlarca kişi var!

Siz kendinize inançla, Yaratan’ın sevgisi ve sınırsız güvenliğinden bahsettikçe, herkes bu konuları kendiliğinden açıyor olacak güvenin, sistem böyle çalışıyor!

Sizleri sıcacık sevgi ile kucaklıyoruz,

Baş Melekler Koalisyonu

Birlik’ten Yeni Yıl Mesajı

Kanallık yapan; Aslıhan Tan

www.meleksevgisi.com aracılığı ile çalışmalar sürdürülmektedir.

Işık olsun.

Bizleri Facebookta bulabilirsiniz;

www.facebook.com/MelekSevgisiEkibi

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir