Dualiteden Kopuş

Merhaba sevgili lütuf dolu, Yaratan’ın eşsiz çocukları, sizler her koşulda yaşama can veren yürekler, hayatı yaşayan hayatlarsınız. Sizlerin eşi benzeri yoktur, sizler DNA’nızdaki her bir molekülü bile tek ve eşsiz olanlarsınız. Kendinizi nasıl hissettiğinize güvenin, hisler deneyimlerin tercüme eden dilidir. Bedeniniz bir düşünceye ya da bir olaya nasıl tepki veriyor? Düşüncede tutsak edildiyseniz, bedeniniz size hastalıklar ile bunu anlatmaya çalışır. Bu iki kardeştir, el ele, sevgiyle dolaşık olarak sevişirler.

Düşüncenin üzerine çıktığınızda dualite sonlanır. Mantık size iki karşıt durumun arasında gidip gelen bir beyin olduğunuzu söyler. Mantık hayatı kolaylaştırır. Dualitenin özünde iki durum arasında bir bağ vardır. İyi ve kötü arasında, uzun ve kısa arasında birer kıyas bağı, yüreğin olduğu yerde ise kıyas bağı kopar. Bunun yerine kısanın güzelliği ve kısanın kısalıktan çıkıp sevdiğiniz bir şey oluşunu algılarız. Kısa, uzunla kıyaslanan kısa değildir. Kısa sadece kısadır. Ve o sizin sevdiğiniz bir saflıktır, kıyaslamak aklınıza gelmez, gözlerinin içine bakarsınız, onu seversiniz.

Dualiteden Kaçış

Düaliteden kopuş sizlere yepyeni bir yaşam yaratma şansı sunar. Dinler, okullar, eğitimler, ilişkiler ve aileler doğal olarak bu dualitenin içinde bir algı ile yaşamamıza hizmet ederler. Bu da belli bir seviyeye kadar oldukça sıradan ve normaldir. Bir noktada ise, aydınlanırsınız. Savaşmak ve çatışmak yerine, iyi ve kötü arasında gidip gelmek yerine, iyinin güzelliğine ve kötünün güzelliğine varırsınız. Amacınız sevgi, bolluk, refah ve güzellik olduğunda, her şeyin içindeki sevgiyi görebilirsiniz.

Özgürsünüz sevgili ışık ailesi, yüreğinizin sesini dinleyin. Biraz mola verin ve kendinize iyi bakın.

Bu cumartesi 5 Kasım’da, İzmir Eski Foça’daki Meleklerle Buluşma ve Yüksek benliğinizle, Melek Mucizeleri ile İrtibat Kurma Kursu’na her birinizi gülücüklerle kabul ediyoruz.

Bunun için facebook.com/MelekSevgisiEkibi sayfasını inceleyebilirsiniz 🙂

Ben Aslıhan Tan

Spiritüel Danışman ve Melek Terapisti

Işık ve sevgi ile…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir