Uyan, Aç Kalbini!

Esra Ö. Erdoğan, 1993 yılında Tasavvuf Melamilik öğretisiyle tanıştığı günden itibaren, hayata bakış açısı tamamen değişti. Çok yönlü bakış açışıyla, hiç bir öğretiye bağlı kalmadan bir kendini bilme yolculuğuna başladı. Uyan Aç Kalbini, 1993 yılından bugüne Erdoğan’ın, hem kendi araştırmaları, hem de binlerce danışanıyla yaşadıkları neticesinde yazılmış bir eser. Kopya insan olmaktan kurtulmak için, kendi özümüze dönebilmek için nerede yanlış yaptığımızı anlatmakla başlayan kitap, DNA düzeyinde iyileşme ve yenilenmenin metotlarını anlatıyor.

Yazar, “Kendinize ruhsal DNA’nızın sırrına açma izni verirseniz, bilgeliğinizin kendiliğinden ortaya çıkmasına da şahitlik edebilirsiniz. Kadim bilgilerin hepsi DNA’da mevcuttur,“ diyor.

uyan aç kalbini

Uyan Aç Kalbini; yeni bilinçle İnsan-ı Kamil’i ortaya çıkarmayı hedefleyen bir kitap… Okur, sayfalar arasında adım adım ilerleyerek beden farkındalığından başlayıp, “Ben Benim” noktasına gelmeyi öğreniyor.

Yine kitapta yer alan bir bölümde ”İsa’nın 12 havarisi var, astrolojide 12 burç var, bir gün ve bir gece 12 saate bölünmüş, bir yılda 12 ay var, Yunanlıların Olympos tanrıları 12’ydi, 12 gezegen var, Mısır heykelleri 12 sayısı ve katlarına göre yapılırdı, Kral Arthur’un 12 yuvarlak masa şövalyesi vardı, Çin takvimi 12 hayvanlıdır, Buda’nın 12 öğrencisi var, Hz. Meryem’in başında 12 yıldızlı bir taç var, dünyanın çapı yaklaşık olarak 12 bin km’dir. “ diyen Erdoğan, yaşamın ilahi kodlaması içinde 12 sayısının tesadüfi olmadığını vurguluyor.

İnsanın ise dışta beş, içte yedi çakrası toplamda 12 ediyor ve DNA’nın 12 sarmalıyla uyumlu hale geldiğinde bizler kim olduğumuzun ve kim olmadığımızın gerçeğine uyanmaya başlıyoruz. O halde, uyan aç kalbini!

Kitabı satın almak için : D&R Uyan, Aç Kalbini

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x