Yaratım enerjisinde kendini kullandırtma

Dün gece değişik enerjisel boyutların adeta dansı vardı. Kimi rüyasında deprem, huzursuz kovalamalar, eskiye ait hesaplaşmalar, kayıplar gördü.
Bunların hepsi bilinçaltı kodlamaları.
Örneğin İstanbul’da deprem olacak deniyor. Elbette olabilir. Doğa bu.
Doğal olmayan şekilde de olabiliyor mu? Evet.

Yaratım enerjisinde kendini kullandırtma
Ancak benim dikkatinizi çekmek istediğim şu:
Her kodlama insan zihninde bir enerji meydana getirir ve farkında olmadan bile siz bir yaratım yaparsınız. Kollektif bilinç olarak da herkes aynı koda maruz kaldığında yaratım çok güçlenir.
Elbirliğiyle birbirimizin enerjisisini aşağıya indiririz bir nevi. Korku frekansı böyle bir şeydir.
O yüzden ne düşündüğüne dikkat etmeyi asırlardır anlatır tüm öğretiler.
Bizler titreşim varlıklarıyız. Yoksunluk durumu şu an da yine deprem gibi çok güçlü. Otomatik olarak yoksunluğa giriyoruz. Zira dışarıda gözle gördüğümüz durumlar var. Çaresiz durumda olanlar var. Bunları yalanlayacak halimiz var mı? Yok elbette.
Birbirimize baka baka kararıyoruz. Sevgili dostlarım bu tek boyutlu bir bakıştır. Oysa bizler potansiyel olarak çok yüksek bilince sahibiz. Sadece bunun farkında değiliz. Yoksunluk varsa zıttı da var. Bolluk. İşte bunu hissetmiyoruz. Çünkü elle tutulur bir durum değil. Oysa asıl bu gerçektir. Evren zıttıyla var olur. Ancak sen tek tarafı tutarsan orası da öyle genişler.
Yaratım sırrına uyananlar sadece niyet eder ve sıkıntılı durumun zıttına kendilerini açarlar. Sezgisel olarak izin verirler ve düşme eğilimi göstermezler.
Kötü varsa iyisi de var demek kolaydır ancak insanlar buraya evrilemiyor, çünkü kötü daha ağır basıyor.
O yüzden arık bir şeyleri tanımlamaktan çıkın. İyi ve kötü yoktur. Sadece deneyim vardır. Ve ilahi sistem en nihayetinde senin için alan açar.
Kısaca küçük insan gibi düşünmeyi bırakın. Ondan çok ötesiyiz.
Kollektif enerjinin içinde kaybolmayın ve en yüksek hayrınız için gelecek olana sadece siz karar verin. Kendi beyniniz olun. Kendi kalbinizde yaşayın.
Kendi seçimlerinizin yaratım enerjinizi meydana getireceğini bir an için bile unutmayın.
Cennet burada inşa ediliyor. Lütfen bu sözü de görebileceğiniz en yüksek yere asın ve sonra bırakın bu enerji size aksın.
Ve de öyledir…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir