Zamanımızın yeni falcılığı Astroloji

Sevgili okuyucum, Nasılsın? Bugünlerde bilirim ki herkesin kafası pek bir dalgalı ve hareketli. Her şeyin yerini yeniden saptamaya ve belki de saptadığı yerleri değiştirmeye çalışıyor. Sakin olalım. Arayış her daim devam eder pek tabii. Fakat ayaklarımızı yerden kaldırmayalım yere sağlam basalım.

Zamanımızın yeni falcılığı Astroloji

Merak merak merak insanı cidden bariz bir noktadan diğerine taşıyan bir duygudur. Fakat dikkat sevgili dostum. Bu sizi manipülasyona daha da açık hale sokuyor. Kendi dengeni kaybettiğin anda sorular uçuşuyor kafanda. Dengeni bulmak adına bunlara cevap arıyorsun. Falcılara gidiyorsun. Onları can kulağıyla dinliyorsun. Emin misin? Sana gerçekten geleceği mi söylüyor? Yoksa kendi aklınca yarattıklarını senin yaratımını da kullanarak devreye mi sokuyor? Belki de her ikisi de. Ben uzman değilim iddia edeyim ama senin bu durumda yönlendirildiğini ve seçimlerinin etkilendiğini çok iyi biliyorum.

Şimdi modern falcılık da astroloji adında yaygınlaştı. Küçük tahminler ve belli başlı tüyolar işin eğlenceli tarafı. Fakat felaket tellallığı yaparak her gün sosyal medyada ağır yazılar yazanları pek de anlayamıyorum. Diğer taraftan insanları uyarmak çok faydalı ve yararlı bir durum. Astrolojinin bu avantajı da var en azından genel hatları ile olabilecek durumlar karşısında küçük uyarılar yapılabilir. Ancak insanları kitleleri bunalıma sokacak kadar ağır yazılar ya da gün gün yapılan yorumlamalar bu işin çığırından çıktığını gösteriyor. Her şey de olduğu gibi burada da bir denge olmalı. En önemlisi insan dengeyi kendisinde bulmalı.

Sevgili okuyucum, niyetim astrolojiyi tamamen faydasız ve manipülasyon aracı olarak göstermek değil.

Çünkü astrolojinin dengeli kullanıldığı zaman ve hepimize faydalı olabilecek bir bilim dalı da aynı zamanda.

Fakat zamanımızın ve yaşadıklarımızın bize dayattığı boşluk duygusu bizleri buna sarılmaya itmesin.

Araçlar doğru şekilde kullanıldığında işe yararlar. Sizler kendi gücünüzün farkında olun ve bunu kullanın. Ayağınızı özellikle bu dönemde sağlam basın. Unutmayın ki birçok durum bize illüzyonun etkisi ile ulaşıyor. Tepki vererek bunu bir kez daha yaratıma geçirirsiniz. Bunlara tutunmayın. Elbet sonunda tutunduğunuz her şey eriyip gidebilir ve geriye siz kalırsınız. İşte o anda kendinizi sağlam temellere oturmadıysanız. Çöküşünüz hızlı olur. Temellerinizi sağlam tutun. Kalbinizi açın, içsesinize güvenin ve kontrol edin enerjinizi.

Sevgilerimle

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x