2 Temmuz Güneş Tutulması

Tutulmaların yaydığı enerjiler hayatımızdaki her şeyi adeta yeniden açıp kapatmaya benzer. Yani hayata sil baştan başlamaya doğru itiliriz.

2 Temmuz Güneş Tutulması

Tutulma enerjilerinin hayatınızda ortaya çıkması tutulma tarihinden 6 hafta önce veya sonrasında da etkili olabileceği gibi yıllar içinde de ortaya çıkabilir. Hepinizin hayat yolculuğuna şöyle bir dönüp baksak yaşadığınız kadersel olaylarda mutlaka tutulmaların etkileri vardır.

Her ay 15 günde bir yaşadığımız Yeni ay ve Dolunay’dan farklı olarak tutulmalarda ay düğümlerinin yani kaderin oyuncuları Rahu ve Ketu’nun da etkisi güçlü olduğundan ilahi plan devreye girer. KADER!

Mart 2019 tarihi itibariyle İkizler-Yay aksına geçen Rahu ve Ketu 2019 ve 2020 yılının Eylül ayına kadar tüm tutulmalara eşlik ederek ülkemizi, dünyayı ve bizleri 19 yıl öncesine götürerek bir dönemi kapatmaya itecek.
2 Temmuz 2019 akşam saat 22.20 gibi Vedik astrolojiye göre İkizler burcunda gerçekleşecek olan “Tam Güneş Tutulması”na Ardra takımyıldızı eşlik edecek. Şili, Arjantin, Güney Amerika’dan gözlenebilecek Güneş Tutulması ülkemizden görülmeyecek. Temmuz 2000 yılında İkizler burcunda ve Ardra takımyıldızında gerçekleşen tutulmanın tamamlanma etkisi niteliğinde olacağı için öncelikle hepiniz bireysel olarak Temmuz 2000 sonrasına ve 2001 yıllarını bir düşünün. Hayatınız da neler değişmişti? Yeni başlangıçlar, sonlanmalar, doğumlar, yer değiştirmeler, evlilikler, ayrılıklar yüzleşmeler…

Tutulmanın tam olarak yaşam alanlarınız üzerinde etkili olması tutulma derecelerine +- 3 derece yakın olması ya da tutulmaya eşlik eden yıldızın bireysel doğum haritalarınız da bulunması gerektiği gibi hızlı hareket eden gezegenlerin yani Mars, Merkür, Ay’ın tutulma dereceleriyle o alandan geçmesiyle de ortaya çıkar. Uzun lafın kısası tutulmaların yaşandığı günlerde hayatınız da hemen spesifik etkiler beklemeniz doğru olmaz. 

Korkularınız, güçsüz yönleriniz, görüp ama inkar ettikleriniz, reddettikleriniz… Hazır olun ! 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir