fbpx

Kaderin oyuncuları sahnede

Zodyakta her 18 yılda bir doğum anlarındaki yerlerine gelen, 9 yılda bir de ters kavuşum yapan Rahu ve Ketu yeni yolculuklarında yazacakları hikâyeleri doğum anınızda belirlenen kadere göre yansıtmak için dün itibariyle gökyüzündeki sahnede yerlerini aldılar.

Vedik astrolojisi kurallarına göre 3, 6, 10, 11 gibi Upachaya evleri dediğimiz gelişim evlerinde ve ayrıca İkizler- Yay aksında güçlü çalışan Rahu & Ketu öncelikle Koç, Aslan, Başak ve Oğlak burçları için iyi etkiler ortaya çıkaracaktır. Bu 18 aylık döngüyü burçlar üzerinden ilerleyen dönemlerde paylaşacağım.

Kaderin oyuncuları sahnede

Doğum haritalarında Ketu’nun olduğu alandaki her daim boşluk, yokluk duygusuna karşılık tam karşıt alana yerleşen Rahu’ da doyumsuzluğu, ruhun bu yaşamda varacağı noktayı, tekamüle işaret eder. Rahu ve Ketu’nun İkizler-Yay aksındaki yolculuğu Eylül 2020 tarihine kadar devam ederken geçmiş eylemlerinize, söylemlerinize, hatta atalarınızdan gelen karmik yüklere ve en önemlisi de doğum anınızda belirlenen kaderinize göre negatif ya da pozitif olarak şekillenirken bir yandan da ilahi adalet sahiplerine teslim edilecek.

Ülkemizin yükseleninde gerçekleşecek bu yolculuk Türkiye’nin “önce ben” olgusunu öne çıkarırken yabancı ülkelerle olan ilişkilerinde de ciddi anlamda güven tazelemesi şart olacak. Aynı zamanda bu geçiş ülkemizin taşımacılık, iletişim, teknoloji, e- ticaret gibi alanlarda poztif etkilenmesine sadece bizim ülkemiz için değil tüm dünyada salgın hastalıklar, depremler, din ve inançlar üzerine yapılabilecek terör saldırılarının yanı sıra hava yolları şirketlerinin tüm saldırılara, kaza potansiyellerine karşı da önlemlerini almaları gerekiyor.

Unutmadan, piyasalarda konuşulan dolar için beklenen büyük bir yükselişinin olmayacağını ama 2019 sonbahar aylarına kadar dalgalı ilerleyeceğini düşünüyorum. Rahu ve Ketu’nun mesajı net; tüm dünyada, bireysel yaşamlarınız da büyük, önemli köklü değişimler kaçınılmaz!

Yaşanacak her şeyin hepimizin, bütünün hayrına gelişmesi niyetiyle… Bu günlerde geçecek, özellikle ülkemizin ilerleyen yıllarda başlayacak büyüme ivmesini inşallah hep birlikte yaşayıp, göreceğiz.

#vedikastrologebrucinek #hintastrolijisi #vedicastrology #rahuketu #astroloji

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir