Dünyada ruhsal uyanış başlıyor

Kadersel yeni süreçlerin başladığı bu dönemlerde artık yavaş yavaş yaşam alanlarınıza da negatif yada poztif enerjilerde yansımaya başladı.

dunyada ruhsal uyanis basliyor

Nereden gelip nereye gideceğimizi yani kader noktalarımızı gösteren her 1,5 yılda bir burç değiştiren Rahu ve Ketu yeni yolculuğuna İkizler-Yay aksında başladı ve ani beklenmedik olayları hayatlarınıza da getirmeye başladı. Eylül 2020 yılına kadar devam edecek olan bu kadersel döngüde bilimsel, teknolojik gelişmeler, buluşların yanı sıra uçak, helikopter gibi hava yollarıyla ilgili maalesef olumsuz olayları da gündemimize getirebilir.

Rahu ve Ketu İkizler Yay aksındaki yolculuğunda hedeflerinize odaklandığınız da bunları gerçekleştirebilme fırsatını verebileceği gibi ülkemize, dünyaya ve bireysel yaşamlarınıza yansımalarını dönem dönem yazmaya devam edeceğim. Benim için bu yolculuğun en hassas yansıması din, inançlar adına tüm dünyada yaşanacak olan negatif olayların artmasıyla toplu bölünmelere, ayaklanmalara, saldırılara sebep olacağı için en azından sizler bu dönemde neye, kime inandığınızı sorgulayıp kimseyle de dini, felsefesi, inançları konusunda ne tartışmaya girin ne de yargılayın, lütfen.

Büyük bir ” Ruhsal Uyanış”ın yaşanacağı bu 1,5 yılda önce sizin, bizim değişmemiz gerektiğini unutmayalım.

Huzurlu, sağlıklı bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle

 

#vedikastrologebrucinek

#vedikastroloji
#hintastologebrucinek
#hintastrologu
#rahu
#ketu
#ruhsaluyanis
#kaderseldonguler

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir