5 Nisan Balık Burcunda Yeniay

5 Nisan Cuma günü Balık burcunda yaşayacağımız Yeni Ay başlangıçları ve sonları işaret ederken aynı zamanda bugün başlayan ve yaklaşık iki hafta kadar sürecek olan gökyüzü enerjilerinin altında zihniniz, varoluşunuzundaki gerçekliği algılayabilecek sezgisel güce açık olmasına rağmen odaklanmak, düşünmek, kaliteli iletişim kurma yeteneklerinizi aynı orantıda zorlayabileceğinden en az on günlük zaman diliminde yeni kararlar almak ya da planlarınızı uygulamak için de zayıf bir dönem olduğunu unutmayın, lütfen. Ayrıca kafanızın karışık, neyin doğru neyin yanlış olduğunu idrak etmekte zorlanacağınız, yönünüzü şaşırabileceğiniz için bu periyotta yaşam alanlarınızdaki her konunun satır aralarını iyi incelediğinizden, okuduğunuzdan emin olun ve mümkünse antlaşma, sözleşme ve önemli görüşmelerinizi ertelemenizi tavsiye ederim.

5 Nisan Cuma günü Balık burcunda
Bu süreçte zihniniz rüyalarında yaşamayı veya gezmeyi tercih ederken belki de sırlarla dolu olan evrenin anahtarını keşfedebilirsiniz. Mesajlara dikkat! Müzik, şiir, film, tiyatro, fotoğraf gibi sanatsal alanlarla ilgilenen kişiler için çok verimli olan bu dönemde özellikle roman, hikaye yazmak isteyenler, film çekmek isteyenler kalemi, kamerayı elinize alın! 


Telefon, bilgisayar, radyo gibi bilgi yayan her türlü cihazda sürekli sorun yaşanabileceği bu dönemde verilerinizin kaybolma ya da yanlış sonuçlar verme potansiyeline karşı da önlem almaya çalışın. Söylediklerinizin, yazdıklarınızın yanlış anlaşılabileceği, çarpıtılabileceği bu dönemde görünenin ardındaki gerçekler ancak artan güçlü sezgilerle değerlendirilebilir. Ama yıldızımız çift yüzlü ve karanlık yönlerini saklayan insanları gösterdiği için sezgilerinize de sonsuz güvenmeyin, derim. Ayrıca kandırılmamak, dolandırılmamak ya da teknolojik bir hata kaynaklı problem yaşamamak için alışveriş yaparken, bir yerlere imza atarken dikkatli olun, bankacılık işlemlerinizi de birçok kez kontrol edin.


Dönülmez yollara girmemek için yazdığınıza, söylediğinize özen gösterirken Mevlâna’ya da kulak verelim;

Niyeti kötü olan insandan değil, niyetinin kötü olduğunu gizleyen insandan kork! 


Hayırlı Kandiller

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu sayfa kopyalama karşı korumalıdır !!