Koç Stelyumlu Yeni Ay

12 Nisan’da 22 derece Koç Burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Koç Burcundaki gezegen birikimi başlamak, mücadele etmek, üste çıkmak, ele geçirmek, savaşmak ve kazanmak gibi enerjileri tetikliyor. Bu yüksek voltajlı potansiyelin bazı zor açılar sebebiyle kontrol edilmesi zor olabilir.

Koç Stelyumlu Yeni AyBu durumun biz her neye başlayacaksak bizi derinden dönüştüren Plüton’ik etkilere sahip olduğunu bilmeliyiz. Neptün zaman zaman zemini kayganlaştırarak sendelememize ve aldanışlara sebep olabilir. Mars ise 14 Aralık’ta 23 derece Yay Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulmasını da tetikliyor. Yani tutulma etkileri yeniden aktifleşiyor. Genel enerjiler anlamında sınırları pek de belli olmayan durumlar koşullar devam ediyor. . Ülke haritası üzerinde ise yeniayın etkileri daha belirgin. Salgın yönetimine ilişkin yeni yasak ve tedbirler gündeme gelebilir. Bunlar eğitim, öğretime ara verme ve seyahat kısıtlaması şeklinde olabilir.

Aynı şekilde medya, iletişim ve fikir haklarıyla ilgili hukuksal düzenlemeler, seçim kanun ve koşullarıyla ilgili yeni siyasi kararlar çıkabilir. Uluslararası ilişkiler ve anlaşmalar konusunda da sonu güç kullanmaya varabilecek çekişmeli durumlar yaşanabilir. Özellikle 20-21-22 Nisan tarihleri gerilimli. Salgın pik yapabilir, halktan genel bir öfke ve agresyon tepkileri gelebilir. Koç Yeniayının kişisel enerjiler anlamında güzel kullanılabilecek tarafları da var.  Daha iyimser bir yorum olarak da bedenen ve ruhen bizi yeni bir başlangıcın beklediğini söyleyebiliriz.

Yükselen yöneticisinin 12. evden Marsa ve Yeniay’a desteği spiritüel bir yola girmeye ya da arınmaya niyet etmeye işaret ediyor gibi. Yarın akşam iftarınızı açarken gökyüzünde içinize dokunan o güzel Ramazan hilalini görebilirsiniz İçinde bolca Rahmet, Merhamet barındıran bu güzel günleri yaratıcımızla tanışmak, barışmak, hizaya girmek ve olgunlaşmak için değerlendirebiliriz. Herkese sonu gerçekten bayrama çıkan güzel bir Ramazan diliyorum.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x