fbpx

Merkür Balık Burcunda; Mistik Yolculuğa Çıkmaya Hazır mısınız?

Gökyüzünün prensi Merkür dün başladığı Balık burcu alanındaki yeni yolculuğuna henüz tam olarak yerleşmemişken bir yandan da 6 Mart 2019’da başlatacağı retro seyrine hazırlanmaya başladı.

Merkür Balık Burcunda; Mistik Yolculuğa Çıkmaya Hazır mısınız?

15 Mart 2019 tarihine kadar Balık burcunda geri gidecek olan Merkür, 16- 28 Mart 2019 aralığında da Kova burcunda retro seyrini sürdürecek ve 29 Mart 2019’da düz hareketine geçecek.

Her gezegen hepimizin doğum haritasına göre farklı alanları yönetse de Merkür genel anlamıyla iletişim, teknoloji, seyahat, ticaret, eğitim, öğrenme, satış, pazarlama, antlaşma, medya, matematik, zihin, zeķâ gibi özellikleri taşıdığı için geri giderken de bu alanlardaki konular için hız keser ve yavaşlatır. Yani nam-ı diğer prensimiz yaşam alanlarımızda frene basmamızı, geriye dönük yarım kalan işlerimize odaklanmamızı ve bitirmemizi istiyor.

Astrolojiyle uzaktan yada yakından ilgilenen herkesin Merkür’ün geri hareketinde nelere dikkat etmesi gerektiğini artık ezberlediğini düşünerek ben bugün sizlere Merkür’ün Balık burcu transitindeki mistik gücünden biraz bahsetmek istiyorum.
25 Şubat -15 Mart 2019 ve 12 Nisan-3 Mayıs tarihleri aralığında Merkür Balık burcunda iken düşüncelerinizi, arzularınızı, hayallerinizi betimleyerek, canlandırarak hayatınıza çekebilirsiniz. Bunun için zihninizde sanki hayalleriniz gerçekleşmiş gibi düşünüp hissetmeye çalışın. Bu arada bir şeyi gerçekten yaratabilmeniz, evrenin çekim gücünü kullanabilmeniz için öncelikle zihninizde hiçbir detayı atlamadan hayal etmenizin önemli olduğunu unutmayın.

Ayrıca bu tarihlerde rüyalarınıza, sezgisel, psişik yetenekleriniz artacağı için de görebileceğiniz vizyonları dikkat alın! Haberci özelliği taşıyan tüm bu mesajların çok özel olduğunu ama başkalarıyla da paylaşmamanız gerektiğini de unutmayın.
Umarım hepiniz için hayallerinizin peşinden koşmanın ilk adımı olur🙏

Biz istiyoruz ” O” veriyor, çok şükür, bin şükür

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir