Aslan Yeniayı

28 Temmuz akşam 20:54 civarında Aslan Burcunda meydana gelecek Yeniay yeni başlangıçlar yapma ve büyük ölçüde risk alma enerjisi taşıyor. Jüpiter desteği ile Aslan ve Koç teması öne çıkarken sakin kalmak, biraz durmak düşünmek ve hesaplı kitaplı davranmak neredeyse imkansız.

Aslan Yeniayı

Özgüveni yüksek, gösterişli, pahalı, eğlenceli her şey ilgimizi çekerken, pohpohlanmaktan ve flört etmekten de asla vazgeçmeyeceğiz gibi görünüyor. Bu süratli samimi ve sıcak ortamda sorumlulukları ihmal etmek, kibir yapmak ve ayağını yorganının çok ötesine uzatmak tuzaklarına dikkat etmek gerekiyor.

Yeniay yaratıcı her türlü faaliyeti, girişimi, sahneyi, sanatı destekliyor. Yurtdışı, akademik, hukuksal ve yayıncılıkla ilgili girişimlerde de şans var. Merkür etkileşimi beklenmedik haberler, iletişim sorunları, iletişim kazaları, yolculuk sorunları, trafik kazaları, dijital cihaz ve erişim sorunları, satış pazarlama, para, gayrimenkul alım satımında ortaya çıkabilecek sorunlara işaret edebilir. Dile hakim olmak, imza atarken çok dikkatli olmak gerekiyor. Sanat dünyası, sanatçılar, eğlence mekanları ve üst düzey yöneticilerle ilgili şaşırtıcı pek çok haber duyabiliriz.

An haritasına göre emekçi kesim ve sağlık çalışanlarının hakları ve maaşları konusunda yeni düzenlemeler gündeme gelebilir. Ülke haritasının 2.evinde gerçekleşecek yeniay yine ülkenin finansal durumu ve yatırımları konularını öne çıkarıyor. Bu konuda önemli adımlar atılabilir. Söz konusu adımların çok riskli ve gerçeklikten çok uzak olduğu Natal harita üzerinde görülebilir. Yeniay 5 derece Akrep Burcundaki Güneşimize de tam kare açı yapmakta.

Bu da ülkenin yöneticileri için güven ve değer kaybı anlamına gelebilir. Aslan Yeniayında kalp, sırt ve omurga rahatsızlıkları artabilir. Yangın ve patlama haberleri duyabiliriz. Altın fiyatlarında yukarı yönlü hareket görülebilir. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x