Yengeç burcunda yeniay

17 Temmuz günü akşam 21.31’de Yengeç Burcunun 24 derecesinde bir yeniay oluşuyor. Evimiz, ailemiz, geçmişimiz, vatanımız, fiziksel ve ruhsal olarak güvende olma hissiyatımız ön plana çıkıyor.

Yengeç burcunda yeniay

Mars, Venüs ve Merkür Aslan burcuna geçmeden önce buradaydılar ve uzun zamandır Yengeç etkisi altındaydık. Şimdi bu yeniayla birlikte bu saymış olduğum konularda bazı krizler ve sonlanmalar yaşanabilir. An haritasına göre çalışan kesim, özellikle sağlık çalışanları, askeri konular ve toplum sağlığını ilgilendiren konular gündemler yaşanabilir. Daha çok bir kapanış, bitiş etkisi taşıyan bu günlerde Mars/Satürn etkisiyle de hareket özgürlüğümüz olmadığını söyleyebilirim.

Barınma, beslenme, savunma, yurt güvenliği ve sularla ilgili konular iyice belirginleşebilir duruma ait sorunlar iyice çıkmaza girebilir.

Mülteciler, yurt dışı, seyahatler ve eğitim öğretim konularında bazı sıkıntılı gelişmeler olabilir veya kararlar alınabilir. Gece yarısına doğru Ay Düğümleri Koç/Terazi aksına geçerek 18 aylık yeni bir süreci başlatacak. Her birimiz için kendi bireyselliğini yeniden keşfetme ve cesaretini yeniden kazanma yolculuğu olacak bu.

Savaşkan, öfkeli ama risk alabilen asi bir enerjiye hazırlıklı olalım. Aslan Burcunun son derecelerine gelen Venüs Retro hareketine hazırlanıyor ilişkiler, para piyasaları, sanatçılar ve altın madeni için dalgalı günlere de ayrıca hazırlıklı olalım. Bu süreçte yeniay enerjisi akılla değil sezgiyle, kalple, iman gücüyle olayları karşılamayı öneriyor bize.

Hayatın iyi sürprizlerine de yer açmak lazım tabi. En azından zihnimizde. Uranüs yakın çevreden destek ve iyi haberler vaat ediyor. İyi şeylere bu kadar ihtiyaç varken es geçmeyeyim dedim.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Murat Tali

    Gezgenleri bizim için güzel bir yerde sıralamak için gökyüzüne çıkmaya niyet ettim. Hangi dizilim ülkeyi düze çıkartır… çok merak ettim…

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir