Akrep Yeniayı

5 Kasım’da Akrep Burcunun 12 derecesinde Uranüsyen bir yeniay yaşayacağız. Beklenmedik olaylar, durumlar ve krizlerle karşılaşmaya hazırlıklı olalım. Yeniay yöneticisi Mars’ın da Akrep Burcunda ve Uranüs’e kafa tuttuğu düşünülürse olayları kabul etmekten çok isyan etmek ve direnç göstermek enerjisi ön plana çıkıyor. Akrep Burcunun karanlık, yoğun, stratejist ve ele geçiren davranışı Satürn’ün çıplak gerçekliğiyle çarpışıyor.

Akrep YeniayıSabit burçlarda meydana gelen tutulmalar, yeniaylar ve dolunaylarda büyük bir direnç ortaya çıktığı için yaşanan kırılmalar daha çok, bitiş, kopuş ve çöküş şeklinde gerçekleşir. Bu yeniaya Kova sabitindeki Satürn de eşlik ettiği için en çok ihtiyaç duyacağımız şey esneklik ve hoşgörü olacak.

Anın gökyüzü haritasında Merkür’ün Jüpiter’le olan iyicil kontağı olayları Terazi Burcunun elastik tavrı ve Kova Burcunun geneli kucaklayan kolektif anlayışıyla bizi düzlüğe çıkarabilir. Demem o ki tutkuyla bağlı olduğumuz şeyler elimizden kayarken, kısasa kısas enerjisini bir kenara bırakıp büyük resme odaklanmaya ve Jüpiter’in iyimserliğini kullanmaya ihtiyacımız olacak.

Yeniay Ülke haritasının 5. Evinde meydana geliyor. Marsın Güneşle kavuşumu devletin yönetim kısmından silah, silahlanma ya da askeri durumlarla ilgili bir karar, bir operasyon olabileceğine işaret ediyor. Ayrıca banka, borsa, vergi, ödemeler, para politikaları ve yeni fiyatlandırmalarla ilgili meclisten sert kararlar çıkabilir.

Kadınlar, sanatçılar ve eğlence yerleriyle ilgili yeni durumlar da yaşanabilir. Alphecca Sabit Yıldızı üzerinde gerçekleşecek olana yeniay bazı sanatsal ve psişik yetenekleri tetikleyebilir. Akrebin şifalandıran, çözümleyen, onaran enerjisini kullanabilmek dileğiyle.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir