Aslan Yeniayı

”Ne Zaman Yukarıya Tırmansam EGO Diye Bir Köpek Tarafından Takip Ediliyorum” Nietzsche

8 Ağustos günü saat 16.50’de Aslan Burcunda bir yeniay oluşuyor. Anın haritasında 8. evde doğacak yeniayda egolarımızın törpülenmesi için oldukça sarsıcı deneyimler yaşayabiliriz. Benlik bilincimizi, yönetme ve risk alma kapasitemizi kısıtlayarak bizi tedavi edecek bir süreçten bahsediyoruz.

Aslan yeniayı

Satürn içinde bulunduğumuz koşulları değiştirmemize izi vermezken, Jüpiter de Merkür’ün her sözüne kulakları sağır eden bir yankıyla cevap veriyor. Sözlere çok dikkat edelim çünkü geri dönüşlerin fazlasıyla negatif olma ihtimali var. Uranüs’ün ne yapacağını tam kestiremesek de soruların çalışmadığımız konulardan çıkması ihtimaline hazırlıklı olmalıyız.

Yeniay parasal kaynaklar, piyasalar, kredi ve borçlar, gençler, çocuklar ve yöneticiler açısından beklenmedik sıkıntılı durumlar oluşturabilir. Ülke haritasında da görüleceği gibi finansal risklerin yanı sıra bilgi akışı, iletişim ağı ve medyada belirsizlik, kirlilik söz konusu. Ayrıca mecliste ve yerel yönetimlerde hızlı sert ve ilginç gelişmeler görebiliriz.

Sabit burçlardaki sert enerjilerin yer hareketlerini tetiklediği biliniyor. Bu sebeple deprem riski devam ediyor. Ayrıca iletişim kazaları, trafik kazaları, elektrik ve internet kesintileri ve kazalarına karşı dikkatli olmak gerekiyor. Rüzgarlar, farklı hava ve atmosferik olaylar da görebiliriz.

Hepimizin çok yorulduğu bu günlerde kendimize çeki düzen vermek ve fabrika ayarlarımıza dönmek durumundayız. Sevgi ve merhametle dönüşeceğiz ve Hepimiz hepimize hizmet ederek şifalanacağız.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x