Bir Olduğumuz Yerden Bir Olmayı Öğreniyoruz, Dolunay Başak Burcunda

Vedik astrolojiye göre bugün başlayan ve yarın sabaha karşı 04.00’de Başak burcunda tamamlanacak olan Dolunay’da öncelikle yaşam alanlarınız da aceleci, sabırsız tavırlardan uzak durmaya çalışmalısınız ki ufak tefek kazalar, sakarlıklar yaşamayın.

Dolunay yıldızımız hizmet etmeyi seven, insanlara, hayvanlara duyarlı, yardımsever, cömert, özgüveni yüksek, arkadaşlık ve dostluklara önem verdiği için bugün, yarın ihtiyacı olan kişilere yardım etmek, onların sıkıntılarına, problemlerine destek olmaya çalışmanız hem karmik yüklerinizin hafiflemesine hem de Dolunay’ın yansıtacağı duygusal huzursuzluğunuzu hafiflemesine yardımcı olabilir.

Başak burcunda tamamlanacak olan Dolunay
Bu Dolunay’da özel ya da profesyonel hayatınız da özellikle geçmişte kalan tüm konuları pratik bir şekilde düzenleyebileceğiniz için bu konulara, alanlara odaklanmanızı, organize etmenizi tavsiye ederim. 


Duygusal karışıklıkların yoğunlaşacağı bu iki günde ne geçmişte aldığınız kararlar için kendinizi irdeleyin ne de sosyal çevreniz de gelişen olayları özelleştirmemeye, eleştirmemeye özen gösterin. Yeme, içme tüm beslenme alışkanlıklarınızı rahatlıkla düzenleyebileceğiniz bu Dolunay’ da yağlı ve ağır yemeklerden uzak durmaya da çalışın.


Bütünün hayrına eylemlerde, söylemlerde bulunmamızı öğütleyen yıldızımıza ek olarak ben de; BİR olduğumuz yerden BİR olmayı öğrenmek için bu dünyaya gönderildiğimizi unutmadan yolculuğumuzu deneyimlememiz gerektiğini naçizane hatırlatmak istiyorum.


Dolunay ülkemize, dünyamıza, bizlere cömert tüm güzel ışıklarını yansıtması dileğiyle…


#vedikastrologebrucinek #vedikastroloji #hintastrologebrucinek #hintastroloji #purnima #dolunay #astroloji #mart2019

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir