Bu dolunayda bir şeyler bitiyor

Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı içindir ya da gerçekten de olmaması gerektiği içindir. Mevlâna
Vedik astrolojiye göre bu gece Balık burcunda tamamlanacak olan Dolunay artık bir şeylerin bitme zamanının çoktan geldiğini hatırlatmak istiyor.
Bu dolunayda bir şeyler bitiyor
Dolunay’ın gerçekleşeceği Uttarabhadrapada yıldızı mitolojide yağmurları getiren yılan olarak anılmasının dışında, bu yılanın; adeta ruhumuzun en derinlerine inerek kimsenin bilmediği zehri dışarı akıtmak gücüne sahip olduğu da düşünülür.
O zaman bu Dolunay’da hayatınızda adeta sizi hasta eden içinizde yaşattığınız, sıkı sıkıya tutunduğunuz her şeyin ölümüne izin verin.
Balık burcu Zodyak’ın son burcudur. Bir ayağı bu dünya da diğer ayağı hep bir başka boyuta geçmek arzusundadır. Dünyevi hayat mı? Spiritüel hayat mı? Hiçbiri bir diğerinin önüne geçmemeli. Rahu Ketu‘nun yeni yolculuğu işte tam da bu noktada 1,5 yıl herkesi doğum haritasına özel testten geçirecek.
Yıldızımız yağmurla hem bereketi getirme hem de eskimiş tüm enerjileri temizleme gücüne sahip olduğu için bu gece duş almanızı ve suyun bedeninizi şifalandırarak negatif, eski tüm enerjilerden arındırdığını imgeleyin. Ve devamında ruhsal çalışmalarla, ibadetle geceyi tamamlayın.
Umarım bu Dolunay içinizdeki zehri akıtmanıza ve panzehri bulmanıza vesile olur. Yıldızımızın bereketi hepimizin üzerine yağsın🌟 Ama vazgeçmekten korkmayın!

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir