Bir şifa enerjisine uyumlanmak

Bir şifa enerjisine uyumlandığınızda frekansınız yükselir. Titreşiminiz bulunduğunuz seviyeden daha yukarı uyumlanır ve bunun sonucunda hayatınızda harika şeyler olmaz aksine ardarda sizin -kötü- diye nitelendireceğiniz olaylar olmaya başlar. Şu enerjiye uyumlanayım da hayatım yoluna girsin beklentisi tamamen yanlıştır.

Bir şifa enerjisine uyumlanmak

Yeni uyumlandığınız bu frekans, enerji alanınızda bulunan ve sizi aşağıda tutan blokajları çözülmeleri için zorlamaya başlayacaktır. Bunlar sizin derin korkularınız, geçmişten getirdiğiniz acılarınız, tutunduğunuz ve bırakmak istemediğiniz bilinçaltı kalıplarınız, dar bakış açınız, egonuzun her durumda haklı çıkma ihtiyacı olabilir.

Bu kalıpların artık çözülmesi ve enerji alanınızdan temizlenmesi için karşınıza çıkan insanlar size hiç de hoşlanmayacağınız şekilde davranabilir ve olaylar sizin istemediğiniz şekilde gelişebilir.

Bu yüzden bir uyumlama almadan önce fazla iyimser beklentiler içinde olmayın. Unutmayın ki her doğum sancılıdır. Farkındalıklı bir şekilde hayatınıza gelenleri sorgulayın; ‘Bu yaşadığım olayı neyi görmem gerektiği için yaşıyorum? Neyi çözmem gerekiyor? Neyi değiştirmem gerekiyor?’ sorularını sorun.

Böylece yaşadığınız olayların sizde yarattığı duygulara esir olmak yerine üzülüp ağlamak yerine ondan öğreneceğiniz dersi alıp enerji alanınızı temizlemek yolunda bir adım daha atmış olursunuz.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x