Blokajların Temizliği

Blokajlarınız demek, ışıktan gelen sizlerin ışık olan bahçelerinden toplayamadığı bereketler ve güzellikler demektir. Bu insanda depresyon, stres ve sıkıntı yaratır. Halbuki sadece bahçede temizlik yapılması gerekiyordur.

Blokajların Temizliği

Blokajlarınız maddi manevi zenginlerin üstünü örten siyahi enerjiler, negatif tortular, tüm güzellikleri reddetmenize ve sonra ona muhtaç oyunu oynamamıza sebep olan düşünme şekilleri, koşullar ve hep bencil olmamıza sebep olan yetersizlik, değersizlik, uyumsuzluk enerjileridir enerjimize derinden kök salan…

💎💎💎

Yaratıcı Kaynak herkes ve her şey için mükemmel olan enerjiyi aktarmak istiyor…

O kadar çok fikriniz oldu ki, Allah ile ilgili, iyi ve kötü abartılı ve hiç sizin tarafınızdan denenmedi uygulanmadı enerjinin yasaları…

Enerjinin, kainatın yasaları birçok ve harikadır.

Mesela herkesin bildiği en basit yasa,
Arayan aradığını bulur.

Böylece evren tatmin olur. Tatminiyet hissinin bu evren için çok önemli olduğunu biliyor musunuz, o Yaratıcı bir enerjinin açığa çıkmasıdır evet o cinselliktir ve o dişiyle eril parçaların tamamlanmasıdır. Tatminiyet, şükür, huzur, mutluluk ve fışkıran bereket, mükemmel bir şey olduğunu gösteren işaretlerdir bunlar, bunlar bize yaratımı öğretir, hatta bunlar bize evrenin yaratım gücünü kanıtlar.

Blokajlarımızı temizlediğimiz zaman kendimizi çok iyi, hafif, rahatlamış, kolay, neşeli, sağlıklı ve huzurlu hissederiz.

Tramvayı, deliliği, takıntıları, korkuyu ve sınırları özgür bıraktığımız zaman Tanrı enerjilerimiz ortaya çıkar. Kendinizi bu rahatlamaya layık görün.

🍀🍀🍀🍀

Genellikle blokajların temizliği bu cağda 1 ay ile 6 ay arası sürer.  Düzenli olarak her gün yapılan uygulamalar içindir bu rakam ve düzen kurmak için 21 gün kuralını uygularız.

Blokajlarımızı Temizlemek için Ne Yaparız?

Dua ederiz

Mantralar kutsaldır.
İncil, Tevrat ve Kur’an kutsaldır.

Bu kitaplardaki dualar, Allah’ın adına sığınıp O ‘ndan hak ettiğiniz zenginliği istemek ve bu maddi manevi bereketti akıllıca, hata yapmadan, geçmişten ders alıp hayırda kullanmak dengede kalmayı ve arttırmayı sağlar.

Enerji sistemleri uygulanarak enerjiler açılır.
Reiki, Bio-enerji vb frekans ve enerji sistemleri ile titreşimlerinizi yükseltin

Her gün düzenli olarak duaları okuyun, olmasını istediğinizi söyleyin, burası çok önemli, söz duadır, söz ve düşünce dışarıdaki yani beyninizin dışındaki hayat ile birdir, aynı şeyler olur onlar denk ve eşittir. Sağlıklı olun.

Bol bol dans edip şükretsin, haram dan yani şikayet edilen işten, hayırsız isten, çıkar hareketlerinden uzak durun. Para için değil bereket ve her türlü zenginlik için yapın blokaj temizliğini, hırstan, öfkeden uzak durun.

Sadece dileyin, sadece kapıyı kutsal emanetlerle çalın, dünyayla paylaşın, düzenli olarak devam edin ve bırakmayın.

Dilekleriniz bir bir gerçek olacak.

Yumuşak olun. Sevdikçe çoğalır çünkü bereketleriniz…

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x