Büyük plan

Kısaca:
Yaşamak istediklerimizi büyük plan içinden seçerek kendi yaşam planımıza taşıyabiliriz. Yaşamlarımız büyük planın mikro halidir.

Büyük Plan

Uzunca ise;
Yaşam dediğimiz, dünya boyutunda doğum ile ölüm arasındaki yolculuk, ilahi boyutta ise sonsuz bir yolculuktu. Tüm zamanlar, boyutlar ve alemler bu sonsuzluğun içindedir. Bu büyük plana aittir. Makro düzlemde ilerler.

Farklı formlarda da olunsa, enerji her anda vardır ve var olmaya devam eder.

Bizler, dünya canlıları ise mikro planda deneyimlerimizle yaşamda ilerleriz. Yaşanan her deneyim, var olma yolculuğunda bir öğretidir. Öğrenirken yaptığımız seçimler bize yol gösterir. Her adımda en az iki seçenek vardır. Her seçeneğin öğretisinin sonucu aynıya gitse de gidiş yolu farklı farklı olabilir. İşte tam da o durumda, içinizdeki ses ve yönlendirme, ruh hali, deneyim ve dış sesle yaşamın sunduğu seçeneklerden bir tanesini hayat planımıza alır ve deneyimlemeye başlarız. Bu bir yaşam zinciridir. Enerjiniz form değiştirdikçe, seçimlerinizle deneyimleriniz sizi diğer yöne doğru ilerletir. İlerleme gerçekleştikçe ilahi plan işler ve her birimiz bu ilahi planın mucize parçaları olarak seçim özgünlüğümüzü yaşar ve seçimlerimizin öğretisini deneyimleriz.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x