En derindeki sevdalar, gizler ve gizlenenler açığa çıkıyor

Bugün itibariyle önce Yay burcunda, 22 Nisan itibariyle de Akrep burcunda en derindeki sevdaları, hüzünleri, gerçekleri, susanları, gizlenenleri ya da gizleyenleri açığa vurmak için geri hareketine başlayan Jüpiter 4 aylık retro seyrinde belki de bugüne kadar aradığınız tüm cevapları verebilir, hazır olun! Aşk arayanlara aşk, para isteyenelere bolluk, sağlığına kavuşmak isteyenlere sıhhat verme potansiyeline sahip olan Jüpiter tüm bu ödüllerini de 30 Nisan itibariyle başlayacak olan Satürn retrosuna göre dağıtacak. Yani geçmiş eylemlerimize göre mükafatlandırılacağız. İlahi adalete inanmayanlar veya sorgulayanlar; önümüzdeki 4-5 aylık süreci seyredin, diyorum ve susuyorum.


Ülke haritasına göre Jüpiter retrosu sağlık, işsizlik, cezaevleri,emeklilik, halkın genel sağlığı, hayvancılık, finans ve banka gibi alanlara öncelik verecek olan Jüpiter bu konuların çözümüne de odaklanmasını isteyecek. Yine ülke haritasına göre Türkiye’nin uluslararası platformdaki ticari, para, hukuk gibi ilişkilerini vurgulayacak olan Satürn retrosu aynı zamanda hep belirttiğim gibi ülkemizin dostunu düşmanı net bir şekilde görmesini sağlayacak. Bugüne kadar hiç ortaya çıkmayan tüm gizli argümanların tüm dünya ülkeleri için nasıl ortaya çıktığını medyadan bol bol şahitlik edeceğiz.


Astroloji de ne zaman bir evde birden fazla gezegenlerin kavuşumu oluşursa o alanda her daim büyük kadersel olaylar gerçekleşir. 2019 yılının sonlarında Yay burcunda heybetli gezegenlerimiz Satürn, Jüpiter ve Ketu kavuşumu ülkemizin komşu ülkelere vereceği sert mesajlarını, eylemlerini gündemimize getirirken bireysel yaşamlarınızda da doğum haritalarınıza göre gelişecek gerçek köklü değişimleri yaşam alanlarınıza yansıtacak.


Konuşacak, anlatacak o kadar çok şey var ki bu sınırlı alana bunu sığdırmak mümkün olmuyor. Bakarsınız bu Jüpiter retrosunda en derinlerdeki gerçekleri konuşmak, paylaşmak için bir araya geliriz


Her şeyin tam da olması gerektiği gibi ilerlediğine, ilahi olanın plânının her zaman bizim arzularımızdan daha hayırlı olduğuna lütfen tüm kalbinizle inanın, güvenin, teslim olun

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir