17 Aralık, 2017

Hakan ÖZÜDOĞRU

Hakan ÖZÜDOĞRU17 Nisan 1978 İzmir doğumluyum. Bilkent Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı, 2004 mezunuyum. Corel Yazılım’da, 3D Solid Works programlama ve modelleme projeleri geliştirdim. 2012 yılında İzmir’de Sevkodev yazılım ofisini kurdum. Psikoloji, sosyoloji ve kişisel gelişim eğitimleri aldım.

Gençlik ve Spor Müdürlüğünde,  Spor Uzmanı ve Danışmanı olarak çalıştım. İzmir İl Özel İdare’de, Bilgisayar Teknik Servisinde çalıştım. Kirala Oyna Sportif Faaliyetlerde, Spor Koordinatörü olarak çalıştım.

Benim hayata bakış açım; İnsan kendi kaderini yazar. İnsanın kaderi, inanmak ile karar vermek arasında yazılır. İnsan, kendi amacı ile, kendi hayatını kurar.

Ben çocukluğumdan beri, etrafımdaki herkesin yardımcısı oldum. Kavgaları ayırmayı, tartışmalarda orta yol bulmayı görevim kabul ettim. Hümanist ve bağımsız bir karakterim var. Koç burcuyum. Eğitimlerine destek olduğum ve özel ders verdiğim gençler, büyük hedeflere ulaştılar. Eğitim kurumlarındaki yetersizlikten dolayı, kendini bir türlü geliştiremeyen, gizli cevherleri bulup geliştirmek, hayattaki en anlamlı amacım. İnsanın kendi içerisindeki, gizli öğretmenini ortaya çıkarmasında yardımcı olmayı çok seviyorum. Herkesin içinde, kendi yolunu aydınlatabilecek, bir eğitim cevheri vardır. Olumsuz etkiler ve hayat şartları yüzünden, insanlar kendini yetersiz ve çaresiz hissediyorlar. Yaşam koçluğu yapmayı, diğer bütün işlerden daha çok seviyorum. Çünkü bir insan iyi bir yolda, sağlam adımlarla gidebilecek şekilde değişir ise, etrafındaki herkesi değiştirebilir. Çağımızın yeni ve derin içerikleri barındıran, kuantum fiziğini herkese aşılamak ve herkesi aydınlatmak istiyorum. Hepimiz hayat ile iç içeyiz. Herkes hayatın bir parçasıdır. Etrafımızdaki enerjiler, olumlu ve olumsuz olarak birbirimizi itip çekiyor. İleri düşünce teknikleri ile, hayata bakış açısını değiştirebilecek anahtar bilgileri herkese yaymak istiyorum.

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Hakan ÖZÜDOĞRU