Hüseyin Onay

Hayat yolculuğum, 1973 senesinde Almanya’da başladı. Kısa süren yurt dışı deneyimim, 7 yaşında İstanbul’a göç etmemiz ile devam ediyor. Okul hayatımın tamamı İstanbul’da geçti. Branş olarak elektronik konusunda eğitim aldım.

1990’lı yılların başlarından itibaren çeşitli sektörlerde çoğunlukla teknik konularda mesaim oldu. Profesyonel iş hayatımın son 15 yılında, sağlık sektöründe biyomedikal cihazları ile çalıştım. Bu süre boyunca, biyokimya ve hormon otoanalizör cihazları eğitim, montaj, bakım ve onarım çalışmaları üzerine mesai yaptım.

Profesyonel iş hayatım devam ederken, eksik kalan ya da öyle hissettiğim parçalarım için 2000 yılı bir çeşit milat oldu. Kendi içime doğru yaptığım yolculuğum netleşmeye başladı. Bu tarihden itibaren reiki, inner speak, sinerjik şifa – acmos metodu, i-ching, ho’oponopono, bioenerji gibi birçok disiplinde öğrenci, terapist ve eğitmen oldum. Son olarak Scio Kuantum Biofeedback cihazını ve eğitimini aldım. Çalışmalarımda, Scio cihazı ile yaptığım enerji – blokaj dengeleme seansları ve diğer öğretilerde de çalışmalarım devam etmektedir.

“Ben’den Biz’e, Biz’den Bir’e” OL’an hayat yolculuğum, kimine göre terapist, kimine göre eğitmen, baba, evlat, eş, arkadaş yada öğrenci rollerim ile devam ediyor. Yolculuğumda yanımda yer alan canlar ile “içimizdeki ışığı” her an daha çok aydınlatarak, sevgiyle “kendimize” yürüyoruz.

www.facebook.com/Huseyin10AY

www.huseyinonay.com

 

Yazarımıza ait tüm yazılar;