Mars Başak Transiti

Astrolojide savaşı, agresyonu, kazaları, ameliyatları, yangınları, kişisel haritalarda yaşam enerjisini, harekete geçiş biçimimizi ve libidomuzu gösteren mars başak burcundaki yolculuğuna başladı.

Mars Başak Transiti

4 Ekim’e kadar burcun yöneticisi Merkür ile işbirliği halinde olacak. 10 Eylül’e kadar Mars-Venüs-Merkür-Güneş stelyum halinde hayatımızda başak konularını ön plana çıkarıyor. Eylül hasat ayıdır yani ürün toplanmıştır şimdi onu satmak, pazarlamak, mutfağa sokmak ve sofraya yemek olarak getirmek zamanıdır. İşte bu da tam olarak bize başak enerjisini anlatır yani ”hizmet etmeyi ve hizmet ederken büyümeyi”

Başak’ın analitik yapısı toprak sabitesiyle güçlü bir organizasyon yeteneğine dönüşerek hayatımızı an be an planlamamıza sebep oluyor. Bunları yaparken eleştirici yönümüz Mars katkısıyla dilimizi sivri, sözlerimizi kırıcı yapabilir. Sağlıklı beslenmeye,tertip ve temizliğe her zamankinden fazla zaman ayırabiliriz. Duygusal ilişkilerimizdeki arayışımız öncelikle zihinsel uyum ve gelecek planlarının örtüşmesi yönünde olur. Tarım, satış pazarlama, yiyecek içecek sektörü, sağlık ve spor gibi konularda hareketlilik, yenilik ve yeni gündemler bekleyebiliriz.

Eylül ayının ilk haftasını bitirdikten sonra Mars’ın Jüpiter ve Neptün’le olan sert açısı bize hedefe giderken seçtiğimiz bilgi ve idealler de kullandığımız enstrümanlarda yanılsama yaşatabilir. Mars’ın başak burcundaki yolculuğu boyunca 2 yeni ay ve 1 dolunay yaşayacağız… O görünümleri vakti geldiğinde yazacağım ancak şimdi başak transiti boyunca marsın kavuşum yaptığı ve dikkatli olunması gereken bazı sabit yıldızların tetiklenme tarihlerini ve etkilerini paylaşmak istiyorum…

 


19 AĞUSTOS: İntikamcı düşünceler ve huzursuz bir ruh hali…
30 AĞUSTOS: Soygun ve kaza tehlikesi…
5 EYLÜL: Yüksek ego ve kibir…Bağırsak hastalıkları…
8 EYLÜL: Yıkıcı bir öfke duygusu…Büyük yangın tehlikesi.
15 EYLÜL: Çok yüksek konsantrasyon, keskin bir anlayış…
21 EYLÜL: Zihinsel rahatsızlıkların nüksetmesi…
24 EYLÜL: Sanatsal ve psişik yeteneklerde artış…
27 EYLÜL: Kamuda skandal…Görme kusurları…
29 EYLÜL: Pankreas rahatsızlıkları…Psişik yetenekler…
30 EYLÜL: Yıkıcı öfke, isyankarlık…Büyük kaza ve yangınlar…
2 EKİM: Su kazaları, nehir yatakları taşkın ve boğulmalar…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir