Eylül Ekim Aylarında Gökyüzü Trafiği Karışık

Cosmic Astro Clup’de Retrograge partisi var. İstesek de istemesek de bu partiye davetliyiz.
2020 yılında zor zamanlar geçiriyoruz, Ağustos ayında biraz nefes alır mıyız, gök kubbe bize ne güzellikler yaşatır acaba derken Eylül ayı ile aksiyonlar Mars’ın retro hareketi ve diğer planetler ile yapacağı sert ve zorlayıcı açılar ile hızlanıyor olacak.

Eylül Ekim Aylarında Gökyüzü Trafiği Karışık

Hepimizde var olan evrensel yaşam enerjimiz Çi’dir. Kozmik Evren’de enerji içten dışa doğru hareket eder, spiral şekilde dönüşler ile içeriden dışarıya doğru akar.

Mars bu dünyadaki yaşam gücümüzdür, hayatta kalmak için ortaya çıkarttığımız mücadele tarzımızdır ve yaşam enerjimiz Çi üzerinde hükümdarlık yapar.

Hepimizin hayatta kalmak adına güçlü olduğumuz yönlerimiz ve bu yönleri gösterme tarzlarımız farklı farklıdır. Mars’ımız kadar varızdır, gücümüz ve gücümüzün tarzı kadar önemseniriz ve ayakta kalırız. Kimimizin kalemi güçlüdür, kimimizin sözü. Kimimiz fiziksel olarak güçlü oluruz kimimizin ruhsal yönleri çok güçlüdür. Kimimiz kurnazlıkla başkalarını kullanmakla güç sergileriz, kimimiz sevgiyle ahenkle insanların hayatlarına dokunarak güçleniriz. Kimimiz sömürerek güçlü, kimimiz paylaşarak güçlüyüz. Sonsuz güce sahip değilizdir ama kendi alanımızda bu hayatta ben de varım bu dünya da ben de yaşıyorum diyerek gücümüzü Mars’ımız kadar sergileriz. Buradaki hassas nokta, hayatta kalmak adına başkalarına zarar mı veriyoruz, yoksa kendi tekamül yolumuzda irademizle Sevgiyle mi ilerlemeye gayret ediyoruzdur.

Mars Koç burcunda hep başlatan bir enerjidir, öncülük eder. Sabırsızdır, acelecidir .Ateş burçlarının öncüsüdür ve aksiyonu çok sever.
-Bobbayı kim patlatacak ? Ben yaparım ben!
-İsyanları kim çıkartacak? Ben yaparım ben!
-Bankayı kim soyacak? Ben yaparım ben!
Mars’ım ben; enerjiyim ateşim öncüyüm, şöyle çekilin bakalım kenara, ben başlatırım, önce ben yaparım, en önce ben giderim, herkesten önce ben yakarım ben yıkarım, hareket olsun aksiyon olsun, başka türlü nasıl enerjimi kullanırım der sanki.
Tüm bunları yaparken de kavuşumda olduğu bir planet varsa onu da manipüle eder.
Eylül Ayı’nda Retroya devam eden planetlere Mars da eşlik edecek, 6 gezegen beraberce Retro olacaklar. Trafik oldukça yoğun olacak ve ateş topu aksiyonu seven Mars ‘da bu durumu daha da sıkıştıracak.

Retro olunca içten dışarı doğru akışta olan enerjiler akmayacak. Hayatlarımıza ahenk ile yansımayacak.

-Yerde miyim gökte miyim?
-Aman Tanrım ben neredeyim?
-Burası da neresi acaba?
-Hayatta mıyım yoksa bu bir kabus mu? ruh hallerine hazır olun

07 Eylül ‘de Mars Koç burcunda gerilemek üzere durağına çekilecek. 13 Kasım’a kadar retrosu devam edecek. Bakış açılarımız geriye doğru bir döngü yaşayabilir.

Mars retrolarında, en son transitte olduğu zamanlarda yaşadıklarınıza bakın. En son Mars Koç transitinde hangi olaylara dahil olmuşsunuz, Koç retrosunda benzer olaylar karşınıza çıkabilir.
09 Eylül – 14 Eylül arasındaki zamanlarda sakin ve huzurda kalmaya çalışın. Ruhsal çalışmalar, meditasyonlar, dualar iyi gelecektir çünkü hem zihinsel hem ruhsal zorlayıcı enerjiler mevcut.

Dünyasal olarak
-Patlamalar, yangınlar, depremler
-Ayaklanmalar ,isyanlar, protestolar
artarak devam edecektir.

Kişisel olarak
gereksiz tartışmaları başlatan siz olmayın ve kaçının. Fevri davranmayın, düşünmeden acele ederek gereksiz konuşma ve hareketlerde bulunmayın. Özellikle sivri dilli, keskin öfkeli hal ve hareketlerden kaçınmakta fayda var. Caddede karşılaştığınız uzaylıya, aman sen de kimsin, burada ne işi var diyerek sille tokat sataşmayın
Mümkünse sakin ve sessiz olalım. Olaylara karşı tedbir alma, güçlü olma yeteneklerinizi duyarlılıkla kullanalım

En büyük gücümüz, kendimizi doğru yönetme becerimizdir.
Sevgi, idrak ve farkındalıkla.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir