Müge Akyüz Özkorkut

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu.Profesyonel hayatında İnsan Kaynakları alanında yönetici ve danışman olarak çalıştı ve halen bir şirkette İnsan Kaynakları Yöneticiliği yapmakta.2005 yılında İskoçya’daki Findhorn Vakfının verdiği Transformation Game (Dönüşüm Oyunu’nun) Sertifikalı Kolaylaştırıcısı ve yine  Dönüşüm Oyununun şirketler için yapılandırılmış “Frameworks For Coaching” (Koçluk için Çerçeve ) adlı versiyonunun Sertifikalı Eğitmeni oldu.Ve 9 yılda bu konuda çok sayıda bireysel ve grup çalışmaları yaptı.

Kendisi Core Fear (Temel Korku) ve Re-balancing (Yeniden Dengeleme) çalışmalarının da eğitmenidir.Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsünde,  4 senelik Aile, Sistem ve Organizasyon dizimleri eğitimini tamamlamış ve akredite olmuştur. Kişisel gelişim alanında ; bireysel ve gruplara yönelik çalışmalar organize eden Maitri Kişisel Gelişim ve Eğitim  Ltd. Şti.’nin de kurucu ortağıdır.

Prisma, Rainbow, Arrow, Labirent, Kendi Kendine Hipnoz,  Psişik Yetenekleri Geliştirme, Beden Psikoterapisi, Aile Dizimi, Re-member & Wings, Art of Living, No Mind, Merkaba, Diamond Breath, Non-Violent Communication, Ho’oponopono (Health & Business), Core Fear, Z Point, Rebalancing, Transformation Game, Frameworks For Coaching, Shakti , God & Shakti , Transformation intensive, Womb Conciousness kendisinin şu ana  kadar kişisel gelişim alanında katıldığı diğer çalışmalardır..

Yazarımıza ait tüm yazılar;