Reiki ve EFT Eğitimi

reiki-eğitimi2001 yılından beri Reiki çalışmalarını Dr Mikao Usui ekolüne uygun olarak sürdürmekteyim. Yaklaşık olarak 10 yıldır Reiki Master olarak 1.000’in üzerinde kişiyi Reiki’ye uyumlamadım.

Reiki ile çıktığım yolda, yıllardan beri karşıma çıkan her türlü çalışmayı izledim, kimilerinin eğitimlerini aldım kimilerinin ise sadece bilgilerini. Fakat, öyle bir an geldi ki benim için doğrunun Reiki’yi, Mikao Usui öğretisinin aslına uygun sürdürmek olduğunu gördüm. (Bu yüzden Reiki’yi özüne sadık kalarak uygulamaya ve öğretmeye çalışıyorum.)

2011 yılından itibaren de EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) eğitimini alarak bu konuda yüze yakın kişiyle çalışma şansı yakaladım. EFT tekniklerinin kişilerin yaşadığı negatif duyguları, korkuları, olumsuz inançları temizlemedeki hızını görünce bu çalışmanın herkese ulaşması gerektiği konusunda bir misyon yükledim. EFT konusunda bireysel seanslar ve eğitimler organize ederek; kişilerin, kendilerine ve yakın çevrelerine bu konuda destek olmasını sağlamak istiyorum. Ayrıca EFT konusunda gönüllü olarak AKUT bünyesinde eğitimler verdim.

İsim Analizi çalışmaları ile de kişilerin kendi gerçekliklerini fark ederek, yaşamlarında karşılaştıkları olaylar ve sorunların nedenlerini tespit ederek şifalanması sağlanıyor. Bu alanda da hem bireysel hemde kurumsal firmalara danışmanlık yapıyorum

 

Çalışmalarım;

Reiki

EFT ( Duygusal Özgürleşme Tekniği )

İsim Analizi

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x